Ducray

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2016. december 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Korpásodás elleni hajápoló sampon. Száraz korpás bőrre.

Mikronizált szelén-diszulfid + ichthyol tartalommal. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nedves hajon alkalmazza, gyengéden masszírozza a fejbőrbe majd alaposan öblítse le. Ismételje meg, majd hagyja hatni 3 percig a sampont. Alaposan öblítse le ismét. Kétszer használja egy héten legalább hat hétig a megfelelő hatásért.

bettina28

2016. december 17.

Évekig használtam ezt mert ahogy apukámnak is nekem is iszonyatosan korpásodott a fejbőröm. Az ő ajánlására használtam, neki teljesen bevált, a mai napig csak ezt használja. Én nem szerettem annyira mert imádom a jó illatú gyümölcsös samponokat és ennek nyilván nem olyan az illata. Az állaga picit ragacsos elsőre, sötét narancsos barnás színe van. Én úgy használtam hogy a fejbőrre közvetlenül ezt, a hajvégekre pedig másik finom illatú sampont. Ennek a beszerzése picit macerás volt, eleinte lehetett gyógyszertárakba rendelni, viszont utóbbi időben már csak külföldi nyaralás során tudtuk beszerezni. Az ára elég borsos, de tényleg hatott. Rengeteg hatalmas korpák váltak fel a fejbőrömről és ennek a használatával ez megszűnt.
Kb 1-2, max 3 évig használtam, majd elmaradt. Úgy rendbe tette a fejbőröm, hogy már nincs is rá szükségem évek óta, sima gyümölcsös samponokat használok és nincs baja a fejbőrömnek, tehát hosszútávú megoldást jelentett! Ezért nálam abszolút 5 csillag, az illata, állaga, színe szerintem mellékes ha teszi a dolgát és segít a problémán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.