Best of Beauty 2019

Dulgon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2011. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

momóka88

2014. március 29.

Bocsánat, de nekem egy alkalom után,amikor rendeletetés szerűen használtam (nem mostam le) kijött az ekcémám ujjaimnál, azóta messziről elkerülöm. Tömény alkoholos szaga van,egyetlen dolog,amiért nem dobtam ki,hogy nyilvános illemhelyen lehet használni,ahogy előttem is írták, eldobhatós wc ülőke papírt rakok rá úgyis a deszkára,a bőrömmel nem érintkezik úgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Salalla

2014. január 14.

Illat szempontjából nem vártam mást, de én ugyanúgy kezet mosok utána is,mintha szappan lenne,másképp szárít és éget mint őrült,ha rászárad :S
De kitaláltam,hogy lehet vele egy kendővel a wc deszkát is "orvosolni" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

De kitaláltam,hogy lehet vele egy kendővel a wc deszkát is "orvosolni" :)

Nicu

2013. május 17.

Az illata annyira nekem se jön be, de amúgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Az illata annyira nekem se jön be, de amúgy jó.

GeoNautic

2011. július 27.

Mindig van a táskámban belőle, a legváratlanabb szituációkban lehet rá szükség, már sokszor voltam végtelenül hálás az előrelátásért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 27.

füstös hóvirág

2011. július 16.

Az illata nem a legjobb, viszont praktikus a kiszerelése, és hatékonyan fertőtlenít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak