Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád:orientális-fás

Illatjegyei: muskotályzsálya, levendula, geránium, citrom, virginiai cédrus, szegfű, rózsa, nőszirom, jázmin, írisz, vetiver, szantálfa, pézsma, moha, bőr

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Joe38

2021. május 2.

Sok helyen Dunhill Signature néven futottam bele ebbe az illatba!
Gondoltam nem véletlen ha Signature -ként van aposztrofálva, de ha csak simán a
Dunhill nevet kapta akkor is mindenképpen megér nekem egy próbát!
Mivel van másik illatom is ettől háztól, amiket ráadásul nagyon kedvelek is
ezért szinte teljesen biztos voltam benne,hogy nem nagyon fogok mellé nyúlni most sem...
Teljesen megértem a Signature jelzőt ,mert abszolút hoz egy egyedi és
minőségi megjelenést viselőjének. Fás-aromás hangulata más parfümöket is felidéz nekem.
A Kiton savanykás-friss akkordja vagy éppen a "keleti brand"-ek közül az Ajmal Neutron fássága
bizonyos fázisokban visszaköszönnek ,de mégis van egy "angolos elegancia" a háttérben és
ezáltal hoz egy sajátos leszáradást ami abszolút méltó a márkához! Teljesen megfelelt az elvárásaimnak
és a márkanév már korábban kiépített hírnevének! Az ára mondjuk elég széles skálán vándorol 5-10 ezer forint között!
Nekem egy akció keretében sikerült alsó hangon hozzájutnom így az ár/érték arányt is kiválónak érzem esetemben!
Vakvételként is örülök ,hogy hozzájutottam és ha valaki érdeklődik az illat iránt ,de bizonytalan részemről csak
ajánlani tudom és azt mondom nem fog csalódni aki szeretne egy elegáns,fiatalos "aláírás illatot magának elérhető áron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 2.

Sok helyen Dunhill Signature néven futottam bele ebbe az illatba!
Gondoltam nem véletlen ha Signature -ként van aposztrofálva, de ha csak simán a
Dunhill nevet kapta akkor is mindenképpen megér nekem egy próbát!
Mivel van másik illatom is ettől háztól, amiket ráadásul nagyon kedvelek is
Teljesen megértem a Signature jelzőt ,mert abszolút hoz egy egyedi és

simpleman

Korcsoport: >54
2019. augusztus 29.

Jó illat ez is. Alkalmibb valamivel, mint a Dunhill Black, és egy kicsit feljebb megy. Szerintem a Dunhill-nek elég normális illatai vannak; egyik sem túlzó vagy szélsőséges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

mariann33

2018. szeptember 18.

Csere során került hozzám a minap,nem ismertem előtte,de volt már Dunhill a háznál nagy sikerrel,és bizalomgerjesztő a színe🤣,gondoltam jó lehet...és az!Nagyon emlékeztet Prada d'homme illatára,púderes,de fériasan,és van is olyan jó és kellemes mint a Prada.
Mint Dunhill,szetintem átlagon felüli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Mint Dunhill,szetintem átlagon felüli.