Dunhill

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád:aromás

Illatjegyei: mandarin,lótusz,licsi,bergamot,tengervíz,narancs,brazíliai rózsafa,pézsma,benzoin,ámbra

karakumsivatag

2021. augusztus 13.

Nőként szeretek nyáron uniszex vagy feminin férfi parfümöket fújkálni. Viszont többször bedőltem már a kék színnek, mert bennem az az elvárás alakul ki a kék szín láttán, hogy az illat biztosan a Bvlgari BLV-re hasonlít. Hát a BLV hasonmását még nem találtam meg, de folyamatosan keresem. Nem tetszenek az aquas illatok, ha KÉK, akkor legyen legalább is virágos-púderes vagy citromos.
Úgyhogy ezzel a kis kékséggel én maximálisan elégedett vagyok, mert már-már nőiesen édes, a Ferrari-nak vannak hasonló uniszex illatai. A piros változata számomra sokkal inkább férfias, bár az alma miatt az is nagyon édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

pomme

2017. szeptember 13.

Olyan jól hangzott, de ez egy sima Barbon borotvahab-illat egy kis amperszaggal keverve. Férfiasnak férfias, de nem ilyenben képzelném el álmaim hercegét :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.