Dunhill

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fougere

Illatjegyei: tonkabab,szantálfa,rózsa,pacsuli,jázmin,geránium,alma,vanília,pézsma

Joe38

2014. május 31.

Nagyon szép tavaszi-nyári illatkategória.Illatvilágát meghatározza egy almás felütés,ami a vaníliával keveredve egy kicsit olyan süteményessé teszi ezt a parfümöt,de a férfiassága felől senkinek ne legyenek kétségei!Engem egy picit a 90-es évekre emlékeztet,konkrétan a Denim River-es,
Tornado-s időszakból ,amitől egy picit olyan "retrós" érzésem van amikor viselem,de ennek ellenére nagyon minőségi és komoly cucc ez........Tartóssága is teljesen rendben van.Ami egy picit lelomboz ,hogy nagy márka ugyan és különleges is,de egyáltalán nem olcsó,amiből adódik hogy viszont kipróbálná az ember mielőtt megveszi ,de itt jön a másik probléma ,hogy egyáltalán nem elérhető drogériákban, csak net-es parfümériákban,ahol ugye nem nagyon van lehetőség próbára!
Ezért én leginkább azoknak ajánlanám ezt a parfümöt vakon megvásárolni,akik szerették a 90-es évek illatvilágát - annak ellenére,hogy 2008-as a parfüm - ugye céloztam erre a Denim illatokkal, illetve akik szeretik az édeskésebb irányvonalat, amit ebben a parfümben az alma-vanilía-tonkabab trió képvisel és határoz is meg elég rendesen!Ugyanakkor minőségi,márkás és kifinomult illat középkorúaknak abszolút maszkulin kisugárzással.........Itt jegyzem meg,hogy akik ismerik az Oriflame Signature illatát azok szerintem nagyjából hasonló illatra számíthatnak a London esetében is - egy kicsit édeskésebb,tartósabb kiadásban - illetve régebben volt nekem egy Mandarina Duck(2006) dezodorom, amivel szerintem szintén mutat némi hasonlóságot az illat,hogy ne csak a 90-es évekkel példálózzak........ Tőlem mindenesetre kap egy ötöst és bátran ajánlom bárkinek ,mert szerintem bármelyik Dunhill parfüm megérdemli a magas színvonalú besorolást......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 31.