duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2015. március 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Fehér dezodornyomok elleni hatás, izzadásgátlás, 24 órás dezodoráló védelem, alkoholmentes összetétel. Gyengéd a hónalj bőréhez még borotválás után is. A dezodor speciális összetétele aktívan reagál a bőr hőmérsékletváltozásaira.

kawa.kriszta

2013. február 14.

Nagyon szeretem!!!!! A ruhát nem maszatolja össze, a hatása teljesen megfelelő és kellő képen hosszan tartó! Én általában parfüm mellett használom, és annyira diszkrét, hogy nem kavar be a parfi illatába! A páromtól kaptam, Németországból hozta nekem, ott csak 1 EUR-ba kerül. Torony magasan alázza a márkás termékeket... 1 euróért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 14.

Ophelia

2012. szeptember 10.

Kicsit kételkedtem a hatékonyságában, de pozitívan csalódtam. Nagyon kellemes az illata, elég erőteljes is, nem is mindig használok mellé parfümöt, tartós, még este is szoktam érezni. Foltot tényleg nem hagy fekete és fehér ruhán. Talán annyi ideig nem bírja, mint a 48 órás védelmet ígérő társai (szerintem azok hatnak egész nap), de ez nem is a feladata. Szóval jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.