DXN

Ár:   2825 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cs.brigo, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A fog és szájápoláson kívűl sok más külső bőrproblémában segít.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Nagyon tetszenek az összetevői, a barna színe meglepett, de amúgy teljesen rendben van. Párszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Kati89

2016. március 23.

Maximálisan elégedettek vagyunk vele. Férjemnek és nekem is érzékeny a fogínyünk, és teljesen rendbe tette mindkettőnkét, és ráadásul az íze sem borzalmas, mint általában a gyógynövényes fogkrémeknek.

Szóval, nagyon ajánlom mindenkinek!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Szóval, nagyon ajánlom mindenkinek!! :)

anikof

2015. november 1.

Nos, én fogfehérítő hatást nem vettem észre rajta, viszont csoda ez a termék! Érzékeny ínyem van, és több fogkrémtől begyulladt már, szóval hamar jelez, ha valami nem tetszik neki. Ezt a fogkrémet imádja és a fogaim is! Az összetevők is rendben vannak, és plusz jó tulajdonsága, hogy a bőrkinövéseket is eltünteti. Nekem évek óta volt a nyakamon egy nagyobb valami, ami a képeken is látszott és nagyon idegesített. Elkezdtem napi szinten esténként kenegetni, hónapokba telt ugyan, de gyönyörűen leszedte. Már több kisebb ilyen kinövést eltüntetettem vele. Nekem nagyon bevált, szívből tudom ajánlani mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Ildiki

Korcsoport: >54
2013. június 18.

Ne lepődj meg a fogkrém barna színétől! (A pecsétviaszgomba teszi.) A fogadat fehéríti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 18.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.