DXN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cs.brigo, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A fog és szájápoláson kívűl sok más külső bőrproblémában segít.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Nagyon tetszenek az összetevői, a barna színe meglepett, de amúgy teljesen rendben van. Párszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Bubblylu

2016. március 24.

Sokáig használtuk, elégedettek voltunk vele. A színe először meglepett, de nagyon jó kis termék. Ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 24.

Kati89

2016. március 23.

Maximálisan elégedettek vagyunk vele. Férjemnek és nekem is érzékeny a fogínyünk, és teljesen rendbe tette mindkettőnkét, és ráadásul az íze sem borzalmas, mint általában a gyógynövényes fogkrémeknek.

Szóval, nagyon ajánlom mindenkinek!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Szóval, nagyon ajánlom mindenkinek!! :)

anikof

2015. november 1.

Nos, én fogfehérítő hatást nem vettem észre rajta, viszont csoda ez a termék! Érzékeny ínyem van, és több fogkrémtől begyulladt már, szóval hamar jelez, ha valami nem tetszik neki. Ezt a fogkrémet imádja és a fogaim is! Az összetevők is rendben vannak, és plusz jó tulajdonsága, hogy a bőrkinövéseket is eltünteti. Nekem évek óta volt a nyakamon egy nagyobb valami, ami a képeken is látszott és nagyon idegesített. Elkezdtem napi szinten esténként kenegetni, hónapokba telt ugyan, de gyönyörűen leszedte. Már több kisebb ilyen kinövést eltüntetettem vele. Nekem nagyon bevált, szívből tudom ajánlani mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

beakam

2014. augusztus 26.

Nagyon elégedett vagyok vele. Sosem votl ilyen tiszta és tükörsima csillogó a fogam. A nap végére és az éjszaka folyamán sem lesz lepedékes. Kiváló termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Ildiki

Korcsoport: >54
2013. június 18.

Ne lepődj meg a fogkrém barna színétől! (A pecsétviaszgomba teszi.) A fogadat fehéríti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 18.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.