Dyras

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. április 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• Tetszőlegesen állítható hőmérséklet 120-200 C között
  • Rövid felfűtési idő 360-ban, csavarodásmentesen elforgatható hálózati vezeték

martinkitty

2014. december 26.

Nekem jól vasalta ki a hajam, pedig az enyém erős, sok nem egyszerű. Viszont a fokozat elállítódik véletlenül/ észrevétlenül vasalás közben, vagy akár ki is kapcsolódik kisebb véletlen érintésre a vasaló. Aztán vasalok és csak azt látom, hogy semmi hatása - persze, mert elállítódott/ kikapcsolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

motoros_csaj

2014. április 2.

Hát mit is mondjak a kicsikéről... Nem a legjobb, dehát ennyiért mit is vártunk tőle. 1000 Ft-ért vettem a Tescoba, olyan céllal, hogy majd jó lesz ilyen "pasinálmaradós" hajvasalónak. De nem szeretem... Nem simítja szépen a hajat, többször is át kell rajta húzni és teflon bevonat sincs rajta. Én egy 2-est tudok neki szavazni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Nekem a mini utazóban van meg.....
nem a legjobb...és meg is bántam...
de a tescoban le volt árazva,1544Ft-749Ftre :)
nem tudtam ellenálni neki :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Nekem a mini utazóban van meg.....
nem a legjobb...és meg is bántam...
de a tescoban le volt árazva,1544Ft-749Ftre :)
nem tudtam ellenálni neki :))

karakumsivatag

2013. április 25.

Nekem még nem volt hajvasalóm. Próbáltam a teleshop-ban hirdetett instyler-t, de az csúnyán tönkrevágta a hajam. Ez a Dyras féle hajvasaló nem húz, nem égeti szét a hajam, van rajta hőfokszabályzó stb. Úgyhogy én most ezzel a kis piros hajvasalóval maximálisan meg vagyok elégedve. Az ára miatt is, 1000 Ft-ért vettem a Tesco-ban 1 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 25.

Habchók

2013. április 23.

Első hajvasalóm volt, kb. 1,5 évig nyúztam mire megadta magát. Nem rossz termék, de egy Remington vagy Imetec termékkel csak az árban tudja felvenni a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

zsofi91

2013. április 22.

Ez a vasaló, az én vastagszálú, göndör hajamon szinte hatástalan volt. Csak minimálisan vasalta ki. De ettől függetlenül annak, akinek vékony szálú haja van, még jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.