e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Formáját közepesen megtartó, közepes szálvágással rendelkező, nem professzionális ecset. Nem szélesfejű, hanem egy keskenyebb,szintetikus satirozóecsetről van szó. Gyakorló ecsetnek, vagy házi felhasználásra alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lysza1985

2014. október 25.

Elég jó kis ecset, puha, könnyű vele dolgozni, igaz drága márkákat még sosem próbáltam, ezért nincs túl nagy összehasonlítási alapom, de ár-minőség arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

szmelinda

2014. október 24.

Röviden: immár 3 éve élek boldog kapcsolatban vele és még mindig hibátlan :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Röviden: immár 3 éve élek boldog kapcsolatban vele és még mindig hibátlan :)

Loreee15

2014. július 2.

A kedvenc sminkecsetem. A sigma ecsete lazán elbújhat e mellett. Nem hullik a szőre pedig nagyon sokszor használom. Must have darab, és még olcsó is. Nagyon nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

makeupmama

2014. április 3.

Én kifejezetten szeretem. Teszi a dolgát, nem egy profi ecset, viszont kezdőknek tökéletes. Mivel baromi olcsó ezért nem bánom hogy cserélni kell többször mert megéri. Nálam kb 1 évet bírt ki! És évente cserélem 350.- -ért azért az elég jó arány. Nem kell tőle sokat várni, ez csak egy satírozó ecset. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

szivi81

2014. március 18.

új satírozó ecsetre volt szükségem, és nem akartam ezreket költeni rá. A többiek már leírtak róla mindent, annyival egészíteném csak ki, hogy kicsit óvatosan kell vele dolgozni, mert ahogy a szemhéjport kicsit visszaszedi, porozhat olyan helyre, ahová nem szántunk a festékből. Ár-érték arányban maximálisan elégedett vagyok. akciósan, 400 ft-ért rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

PAncsi79

2014. január 10.

Egész jó kis darab, az Essence Smokey eyes ecsetnél kicsit nagyobb és puhább feje van.
Ügyesen lehet vele satírozni, bár tényleg nem egy profi darab.
Sajnos hullatja a szálacskáit mosás közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Ügyesen lehet vele satírozni, bár tényleg nem egy profi darab.
Sajnos hullatja a szálacskáit mosás közben.

lzsoficim

2013. november 28.

Egész jó kis ecset.Elég tömött,sűrű, közepesen puha,koncentráltan lehet vele felvinni színt,illetve satírozni.A szőre nem hullik, szépen ki lehet mosni mindent belőle.Az árát bőven megéri,mégha nem is profi sminkes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

mankablogja

2013. június 20.

A Sigma 12 darabos ecsetkészletében nincs kisfejű satírozóecset (E25),ezért rendeltem meg ezt.Igaz,nem professzionális,de tökéletes,ha kicsit koncentráltabban szeretném a színeket összesatírozni a szemhéjamon. 400Ft-ért pedig csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.