e.l.f.

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bugeyes, Módosítva: 2019. szeptember 27.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A sminkszivacs alkalmazása lehetővé teszi az alapozó, korrektor és egyéb folyékony termékek egyenletes eldolgozását, rétegezését, mely sima, hibátlan bőrt eredményez. A szivacs mosható és újrafelhasználható, és minden sminkkészítményhez tökéletesen használható. Kialakítása tökéletesen illeszkedik a kézbe és az arc vonalaihoz.

Vegán

bugeyes

2019. szeptember 30.

Elhasználódtak az RT blendereim, úgyhogy gyorsan kellett helyette valami. Megláttam egy körutam során, hogy a Müllerben már van e.l.f. részleg, úgyhogy körül is néztem gyorsan, gondoltam akkor kipróbálom ezt a szivacsot. Nedvesen szoktam használni, igazából teljesen meg vagyok vele elégedve, szépen el lehet vele dolgozni a termékeket, bakingelésre is alkalmas. Különösebb csoda nem ért általa, de amire kell, arra tökéletesen szolgál, és az ára sem elborult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.