e.l.f.

Ár:   850Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3.2g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 28.

Ár:   850Ft
Kiszerelés:   3.2g
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

Óvatosan radírozza és eltávolítja az ajkakról a száradt részeket. Kisimítja és kondícionálja az ajkakat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

InternationalTraveller

2019. október 27.

Imádom! Sokat utazom és a repülőgép száraz levegője, valamint a tartós rúzsok gyakran kiszárítják a számat. Mindig nálam van a Brown Sugar változata. Praktikus, rúzs formájú, egyszerű használni. Benedvesítem a számat, átradírozom vele és pillanatok alatt szuperpuha lesz. Finom illata és ‘íze’ van. Nem szükséges rögtön hirdatálni sem, mert egy vékony ‘filmes’ réteg marad még lemosás után is. Már többször újravettem és még fogom is. Nálam életmentő alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

noriri

2019. október 6.

Én Müllerben vettem a sajátomat, a mint verziót. Az árát elég soknak tartom, ott emlékeim szerint majdnem 2000 forintba került. A kibontáskor az enyémenk is avas szaga volt. A tetején volt egy nagyon kemény réteg, ami nagyon durva radírozásra, miután azt késsel levágtam a maradék pedig nagyon lágynak és vizenyősnek bizonyult. Teljes pénzkidobásnak ítélem meg, a vizes törölköző százszor hatékonyabb minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

FurcsaKavics

2019. május 28.

A kókuszos kiadás jött velem haza. Persze maga az, hogy kókusz illatú megvettek kilóra szokás szerint. Imádom, úgy, ahogy van, mindent tud, amit egy ajakradírtól elvárhat az ember. Tetszik az e.l.f. termékek letisztult minimalista csomagolása. Egy egyszerű, és masszív kis dobozka is tartalmazhat tök jó terméket. A kevesebb néha több. :D Újravevős, és másik illatot/félét is kipróbálnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

hfancs

2018. október 31.

Praktikus ez a stiftes forma, nem venném újra, mert annyira nem nagy szám. Nem jobb vagy rosszabb, mint más radírok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

zalla

2018. augusztus 29.

Nagy csalódás. Alapvetően jó ötletnek tartottam a kompakt formát. Gondoltam praktikus, könnyű lesz használni. Sajnos tévedtem. Már az első alkalommal egy az egyben kihullott a házából/tubusából. Aztán kipróbáltam a terméket, és éreztem, hogy a termék maga kemény, nedves ajkakon is nehezen "kenődik'. Ezért sokszor erősen kell nyomni, attól viszont megint törik... Ha felkerült az ajkakra, jól radíroz, kellemes illata és íze van, és a használata után is hidratált marad az ajkam. Viszont nem érzem azt, hogy bármivel jobb lenne, mint bármelyik másik szemcsés ajakradír. Cserébe 9 hónap dobhatom ki, mert a kellemes cseresznye helyett avas szaga lett. Összességében hiába olcsó termék, szerintem az árát nem éri meg.
Update: kidobtam, rendeltem egy újat iherbről, mert nem egy nagy összeg. Kinyitáskor avas szag, és mindenféle bűvölés (nedves ajkak, dörzsölés stb.) ellenére nem került radír az ajkaimra. Kezdem azt érezni, hogy ezeket a termékeket az iherben jóval tovább tartják raktáron mint kellene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Bubucim

2018. február 10.

A héten érkezett meg, azóta órási a szerelem. Nagyon praktikus a stiftes forma, de ami a legjobban tetszik benne, hogy a szemcséken túl ápolja is az ajkakat. Arra számítottam, hogy a használata után majd hidratálni kell, mint egy testradír után a testet. Kb. 800 Ft volt, szóval bőven megérte az árát, szerintem egy évig is elég lesz. Nem tudom, hogy a cserepesre száradt ajkakkal mit csinál, mert nekem közepesen száraz, naponta többször is hidratálom. Nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

BTLaura

2017. augusztus 30.

A Brown sugar verziót vettem meg, odavagyok az illatáért és az "ízéért". Nagyon fontos, hogy nedves ajkakon használjuk, különben félsértheti a bőrt. Cseppet sem érzem durvának, pedig sokszor sebes, cserepes az ajkam. Ezzel átradírozom, majd lefekvéskor a Laneige lip maskot kenem fel. A kettő együtt szuper, de más ajakápolóval is megállja a helyét. Egy picit lehetne hatékonyabb, mert néha maradnak még száraz darabkák, de nem vészes mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

erynis

2017. augusztus 12.

Nekem bevált! Nagyon kellemes kávés illata van, a cukorszemcsék miatt pedig édeskés. Én nem érzem túl durvának a szemcséket, bár valóban nem épp a "finom" kategória. A téli hideg és az alacsony folyadékfogyasztásom ellenére is rendbe tette az ajkaimat, azóta a matt rúzsok, tint-ek sem mutatnak rajtam szörnyen. Nem tudom, hogy máshol beszerezhető-e, én iherb-ről rendeltem.

Update: épp elfogyott az original iHerb-en, úgyhogy a cherry verzióval megpróbálkoztam, és azt kell mondanom, hiba volt. A szemcsék sokkal finomabbak, de a radírozó hatása is kevésbé érvényesül, mindamellett rettenetes mű az illata és az íze is. Most betáraztam az eredetiből, a mentolosat ezek után nem fogom kipróbálni sem, tuti, hogy a többi verziót nem használom többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Loona

2017. április 26.

Nekem is az első ajakradírom, pár hónappal ezelőttig nem is igazán tudtam róla, hogy létezik ilyesmi, egy blogtesztben jött szembe, pont a legjobbkor, amikor a hidegtől a leggázabbul néztek ki az ajkaim, és hiába próbálkoztam plusz hidratálással. Szerencsre iherben kapható volt, így rögtön meg is rendeltem.

A csomagolása szerintem gyönyörű, letisztult, elegáns; a kiszerelése szuper, könnyen használható, így lustabiztos, ami nálam nagyon fontos szempont. Az ízét én is imádom, és nagyon örülnék, ha lenne a cégnek valami másik ajakápoló terméke, aminek ugyanez az alapja (ha valaki tud ilyenről, ne tartsa magában! :) ), mert ezzel a termékkel sajnos nem igazán vagyok elégedett, és nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, ha elfogy. Erősebben használva sajnos nekem is többször felsértette már az ajkaimon a bőrt (úgy, hogy vérzett tőle a szám), viszont a radírozó teljesítményével még így sem voltam elégedett - óvatosan használva pedig pláne nem valami sikeres a bőrdarabkák eltávolításában.
Hidratálni nem hidratál, de ezt nem is vártam, ajakápolót, vagy mostanában sheavajat szoktam utána használni erre a célra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Reni39946

2017. március 25.

Nagyon óvatosan használom, ezért eddig szerencsére még nem okozott gondot. Most annyira nem is durvák az ajkaim - télen nagyon gáz szokott lenni. Óvatosan viszem fel az ajkaimra, majd a lepergett szemcsékkel még néhányszor átdörzsölöm, lágyan. Langyos vizes vattakoronggal szoktam letörölni és azonnal kenek fel valami ajakápolót. Kellemes tapintású lesz tőle az ajkam. Finom, édes íze van, általában ügyelnem kell, hogy ne nyaljam le reflexszerűen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.