e.l.f.

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: marcipanfelho, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

Szemhéjfesték és szempillaspirál ,,védőpajzs"

Helyezhetjük szem alá, hogy felfogja a lehulló szemhéjpúdert, csillámokat, de helyezhetjük a szem fölé is, amikor szempillaspirálozunk és így elkerülhetjük hogy a szemhéjunkra is kerüljön a festékből.

Hossza: 13 cm

Ksari

2014. január 12.

Karácsony előtt rendeltem, azóta rendszeresen használom. Kicsit szokatlan volt az elején, nem tudtam, hogy hogy fogjam meg, de azóta belejöttem :) Én csak a szemem alatt használom, oda nagyon bevált, tényleg nem hagyja, hogy odapotyogjon a szemfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Nekem nagyon hasznos, mivel a szempilláim alapból göndörek és így mindig összefestem a szemhéjamat, amikor szempillaspirált használok. Amióta megvan ez a pajzs, mindig ezt használom és nem szoktam összefesteni a szemhéjamat és ezáltal nem rontom el a kész sminkemet sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.