e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaeper, Módosítva: 2013. január 27.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

Shea vajat, jojobát, kókuszolajat és E vitamint tartalmaz, így tápál és véd. 8-as fényvédő faktorral rendelkezik és segít az első száj körüli ráncok megjelenésének késleltetésében.

100%-ban ásványi anyag alapú, mentes mindenféle parabénetktől, mesterséges színezékektől és tartósítószerektől.

Az INCI elején a fényvédő összetevő áll: Titanium Dioxid, 4%

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nikike

2014. január 2.

Megvettem meg regebben, a pink arnyalatban, kiprobaltam parszor, de nekem valahogy nem jott be. Hamar lekopik, egyaltalan nem tartos. Az ize tenyleg edeskes. Hidratalo hatast nem ereztem. Azota is ott hever a polcon. Azert kap egy harmast...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

zsofi85

2013. április 30.

Nekem két árnyalat van meg belőle, a Nude és a Pink. Én meg vagyok vele elégedve, az árnyalatai elég természetesek. Mentolos illata van és érezni is egy kis bizsergést az ajkaimon mikor használom, de semmi kellemetlen. Már ki is néztem egy újabb árnyalatot magamnak.
Az alábbi linken részletesebb véleményt és swatchokat is találtok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

Az alábbi linken részletesebb véleményt és swatchokat is találtok.

Zsenike

2013. január 26.

nahát, pont tegnap érkezett meg a kis csomagomban ez a rúzs, a Guava árnyalatban. Nem is annyira rúzs, mint inkább színezett ajakápoló. Édes íze van, felvíve eléggé krémes, nekem 1-2 óráig bírja. Nagy ápoló hatást nem vettem észre, de amúgy kellemes. A Guava egy nude árnyalat, sötétebb barackos kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.