e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Puha taklon szálakból készült szemre való satír ecset, mely száraz és nedves termékekhez is használható.

Ár: 1500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: párszor használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó

rekag

2014. május 28.

Meglepően jó ecset, tömött mégis puha a feje, korrektorhoz szem alá, vagy akár mélyítővonalban satírozni is nagyon jól lehet vele, de szemöldökcsontra highlighterhez is használtam már. Ár-érték arányban verhetetlen. Többször mostam már, de még egyszer sem hullott a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.