e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Réti_D_smink, az összetevőket feltöltötte: babettka, Módosítva: 2012. november 14.

Extra pigmentált, szuper tartós, korom fekete, könnyálló gél különböző színekben. Vízvonalra, tusvonalként, satírozni, alapnak stb. Száradást követően nem mozdul.

viragnyelven

2018. május 19.

Olcsó cucc, de nem rossz. Szerintem az ecsetke is elmegy, vagyis nekem működik. Azért elmászkál. Ennyi pénzért viszont meg mindig korrektnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

pandahapci

2018. január 26.

Számomra bevált, 6-8 hónapig használtam és nagyon megszerettem. Nem volt drága így nem is voltak nagy elvárásaim amikor megláttam milyen ecsetet adtak hozzá, de természetesen nem azzal használtam. Csupa pozitív csalódás volt mind összetevőkben és a gyakorlatban. Nem venném újra, de ez nem a termék hibája, hanem mert számomra a filces eyeliner pen-ek a tökéletesek használatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Kornelia14

2017. július 19.

Sajnos valahogy nekem nem vált be. Közel 10 éve használok szemhéjtust, így úgy érzem van viszonyítási alapom. Ez a termék sem nem elég tartós, sem nem valami szép texturájú. Többször kell ráerősíteni a vonalra, hogy megfelelően látható legyen és még így sem eredményez elég sötét színt. Előnye, hogy olcsó, de más pozitívumot nem tudok kiemelni. Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Bog

2017. július 14.

Még friss a termék, így hosszútávú tapasztalataim nincsenek, de egyenlőre imádom!
Nagyon pigmentált! Tényleg extra fekete vonalat lehet húzni vele! És nagyon nagyon tartós! Alig bírtam leszedni este! Az olajos lemosómmal többször át kellett mennem rajta, mire megmozdult egyáltalán.
Az ecsete azonban használhatatlan. Én rohantam egyből venni egy ferde fejű ecsetet a DM-be.
Ez az első tégelyes tusom, eddig csak filceseket használtam. Elsőre macerásabbnak tűnik, majd meglátjuk hozzászokom-e. Első próbának abszolút megérte megrendelnem ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Malachite

2017. február 23.

Fantasztikus!

A barna és a fekete van meg, mindkettőt imádom! Krémes, könnyen kenhető, viszonylag gyorsan száradó és nagyon tartós kis krémzselé textúrájú, tényleg egész nap kitart. Szépen pigemntált, semmi panaszom nem lehet rá. Az ecsetke ami jár hozzá számomra nem túl hasznos, nem ezt a típust preferálom, de egynek jó. Nevetségesen olcsó, cruelty-free, könnyen beszerezhető, és nem kell leimádkozni a bőrről, egy kétfázisú lemosó szépen lehozza pillanatok alatt. Vízvonalom is tartós, zsíros szemhéjra minimálisan kenődik fel, csak akkor ha tényéeg zsíros a bőr, de még akkor sem vészes!

A barna nagyon szolid, elegáns megjelenést kölcsönöz, természetesebb mint a fekete. Nekem talán nem áll annyira jól, mert sötétebb a hajam/szemöldököm/szempillám mint a festék, de még így is szép, sokáig naponta használtam.

A fekete lágybab mint a Maybelline tusa, de szilárdabb mint a Catricé, és legalább olyan tartós is. Nagyon elégedett vagyok vele, ha lesz több szín elérhető, biztosan megrendelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Fantasztikus!

Tirion

2016. február 14.

Szeretem. Tartós, nem mászik el, és az ára nagyon baráti. Fél év után száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Beaubelle26

2016. február 3.

Az enyem is beszaradt kb 3 het utan, nem ajanlom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Az enyem is beszaradt kb 3 het utan, nem ajanlom....

őzgida88

2014. július 9.

Nekem nem jött be ez a termék, a kemény állaga miatt nehéz volt vele dolgozni, ráadásul kb. 3 hét után beszáradt és már egyáltalán nem tudtam használni, többet ilyet nem rendelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

samuhenrietta

2014. július 8.

Én szeretem ezt a tust, mert tartós, szép fekete és az állaga is pont jó. Bár én nem a saját ecsetével viszem fel, mert azzal te tudsz másnak tusvonalat húzni nem magadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

kukac

2014. január 2.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem megy. A szürke árnyalat van meg, aminek nagyon szép színe van...a tégelyben. Sajnos felvíve szinte semmi sem látszik belőle, sokszor át kell húzni a vonalat, hogy kinézzen valahogy. Ha az embernek sok ideje van sminkelni, akkor használható, mert felépítve szépen mutat és tartós is, de ha egy gyors sminket akarunk készíteni, akkor ne ezt vegyük elő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.