e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Áttetsző, sokoldalú, selymes, laza textúrájú HD por a "soft focus" bársonyos hatású bőrért. Ez a hihetetlenül puha, láthatatlan por mindennapos használatra is alkalmas bármilyen típusú és színű bőrre. Finish púderként javasolt használni alapozó fölé. A HD púder a sminkművészek egyik kedvenc terméke, mivel kitűnően alkalmazható fotózásokhoz, tévés sminkekhez.

eclipse

2016. december 15.

Szuper puder, nagyon szeretem! A csomagolas furcsa, ez igaz, de en a sajat korongjaval hasznalom, es ha feje tetejere forditom a dobozt, tapad korongra annyi, hogy egy arcreszt at lehessen puderezni vele. Nem valtoztatja a borszinemet, szepen mattit. Egyelore 4 csillag, mert nincs osszehasonlitasi alapom, igy nem tudom azt mondani, hogy a vilag legjobb pudere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

nikike

2014. január 2.

Magat a termeket szeretem, jol mattit, es eleg sokaig fent marad, mondhatni tartos. A kiszereles es a csomagolas viszon eleg gaz, es hasznalhatatlan ezert csak 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

bekka

2013. szeptember 19.

Ti ezt hol veszitek? A Facebook oldal egy káosz, most melyik az a hely ahonnan biztonságosan lehet megvenni? Köszönet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

midnightshine

2013. június 9.

imádom!!! tág pórusú vagyok, emellett atrófiás hegek vannak az arcomon, de ha rajtam van ez a púder mindez alig észrevehető!!! tényleg tökéletes bőrt varázsol és egyáltalán nem fényesedik át, pedig kombinált, t vonalban zsírosodó bőröm van. ráadásul az ára sem vészes, 2 ezer ft körül vesztegetik, ez a mennyiség meg kitart legalább fél évig szerintem, zseniális, max pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

PaperMama

2013. június 7.

Nemrég kaptam kézhez, párszor használtam. Ami először feltűnt, pedig nem szoktam ilyeneken szőrözni, hogy a csomagolása borzalmas. Egyszerűen hatalmas! A Dodo púderemnek ugyanekkora a doboza, pedig abban 30 g termék van, szemben ezzel, amiben csak 8g!! Pedig részben ezért is rendeltem meg ezt a púdert, hogy ne mindig az ormótlan Dodo púderemet kelljen magammal cipelnem (amit amúgy imádok). 8 grammnyi termék sokkal kisebb dobozban is elférne, és egyébként látszik is, hogy csak kb a harmadáig van megtöltve...szóval mikor ki akarom nyerni belőle az anyagot, nem elég finoman megütögetni, hanem szabályosan rázni kell! és a legjobb ekkor jön: ami por fel is rázódik a tetejére, az utána ugyanazzal a lendülettel vissza is esik, mert kegyetlen sok lyuk van rajta. A púder maga nagyon finom, selymes, de a doboz bénasága és a por "selymessége" miatt (legalábbis csak erre tudok gondolni) nem könnyű felvinni a puha ecsetre (kemény szőrű ecsettel meg nem púderezek). Szóval ami nekem bevált: a puffnira öntök egy kis port, azzal viszem fel az arcomra, majd ecsettel szépen eldolgozom.
A por egyébként teszi amit kell: mattít, a bőrt selymessé teszi, nem lisztes hatású, nem változtatja meg az alapozó színét. Szóval azzal eddig elégedett vagyok, a hosszabb távú hatásaira majd még visszatérek.

Update: továbbra se lettünk jóban.A dobozt még mindig rettenetesnek tartom, de sajnos a púder maga se lett a kedvencem. Nem igazodik annyira szépen a bőrhöz, mint pl a Dodo (3W Clinic) púderem, porosabbnak érzem, lehet akármennyire hidratált a bőröm. Ad a bőrömnek egy hideg tónust ami egyáltalán nem tetszik és egyértelműen azt jelzi h nem olvad bele annyira a bőrbe (tök mindegy mennyi ideig sz*rakodok a beledolgozással). Melegebb időben talán jobban fogom szeretni, akkor a bőröm is kicsit zsírosabb. Primerrel most is jobban működik, dehát azt meg nyilván nem használok minden nap. Le kell pontoznom 4-ről 3 csillagra.

Update2: jöttem felpontozni a terméket, egészen megszerettem. Ahogy az előző frissítésben már sejtettem, melegebb időben rajtam jobban működik, így rendesen egybeolvad a bőrömmel és nem lesz poros. A csomagolását továbbra is indokolatlanul nagynak tartom, de az adagolás probléma mintha megoldódott volna, nem is tudom mi történt, de most pont annyi mennyiséget tudok a puffnira applikálni amennyit szeretnék (korábban nem jött ki belőle szinte semmi akármennyit rázogattam). Egyébként régen lehet, hogy az volt a probléma hogy többet tettem az arcomra a kelleténél...most épp csak egy kis leheletnyi mennyiséget ütögetek bele a puffnival a bőrömbe, és láthatatlan - amellett, hogy szuperül, hosszú távon mattít. Szeretem, hogy nem változtatja meg az alapozó színét, és nem okoz irritációt. Azt hiszem, tavasszal-nyáron ezt a púdert, ősszel-télen meg a Dodo-t fogom használni, és így mindenki örül. Kap még egy csillagot (viszont 1 csillaglevonás marad az ormótlan doboza miatt!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

szidury

2013. május 14.

A csomagolása a tipikus "mac-es" koszgyűjtő, a pufnija rend,ben van. szépen és tartósan mattít,de sajnos egyből megtalálja a száraz részeket és csúnyán kiemeli. Kár érte mert árban elég jo. talán zsírosabb bőrön/nyáron jobban teljesít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

2013. január 29.

Nagyon jó púder, szép finish-t ad alapozón is, BB krémen is. Féltem, hogy a fehér szín miatt sápasztani fog, de egyáltalán nem. Én nem a benne található pamaccsal viszem fel, hanem púderecsettel, szerintem így szebben és takarékosabban lehet felvinni. Nagyon jó ár/érték arányú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

greengirl115

2013. január 5.

Nagyon jó kis púder, fixál, mattít.. Nem világosítja az alapozó színét, és ahogy elnézem nincs benne talkum, így a pattanásra hajlamos bőröm sem pattogott ki tőle. Amit még észrevettem, hogy bármilyen alapozó fölé használom, egyszerűen porcelánbőr lesz a végeredmény, mind "élőben", mind fotókon.. Soha semmivel nem tűntem porcelánbőrűnek, úgyhogy max pont, mert nagy szerelem, megérdemelne akár 10 csillagot is! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Kmanci

2012. július 1.

Imádom! Nagyon finom púder és valóban teljesen áttetsző, nincs lisztes, maszkos hatás. Sötétebb bőröm van a napozás és szoláriumozás hatására, de ez egy árnyalatot sem világosít rajta. Tökéletesen mattít, illeszkedik minden alapozóhoz. Én leginkább így nyáron színezett hidratáló fölé használom a T-zónában, és reggeltől estig szép matt hatást eredményez, pedig kombinált, zsírosodásra hajlamos bőröm van. Hatalmas adag, szerintem évekig elég lesz mindennapos használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Szilikonok: Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer