E Nature

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Limadunia, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven hidratáló és nyugtató fátyolmaszk Madecasosside kivonattal, amely segít helyreállítani a bőr természetes védőrétegét és gyulladáscsökkentő hatású. A hialuronsavnak és az ázsiai gázlónak köszönhetően feltölti a bőrt nedvességgel és segíti a kollagéntermelést. Speciális Skin-Fit anyagból készült, mely tökéletesen tapad a bőrre, környezetbarát, biológiailag lebomló, állatokon nem tesztelt és vegán.

Nem tartalmaz: parabéneket, ásványi olajat, szintetikus illat- és színezőanyagot és állati eredetű összetevőket

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

oszibarack

2020. június 17.

A márka mindegyik maszkja nagyon bejött, pedig viszonylag kritikus vagyok ezen a téren. Sok koreai és itthoni társukat próbáltam, leginkább az erős parfüm és a rossz méretezés zavar. De ezeknek az E nature maszkoknak szuper kényelmes az anyaga, jól hidratálnak, nem fájdul meg a fejem az illatuktól, és általában két használatra is elég egy csomag. Müllerben szoktam venni, amikor le voltak árazva, jól betáraztam, mert egyébként egy kicsit sokallom az árukat, de ez az egyetlen negatívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

bernadettu

2019. október 7.

Én is a Müllerben találtam leárazva, van benne anyag talán két használat is kijönne belőle. Tök jó, hogy egy erősebb műanyag rétegre van ráhajtogatva a maszk mert így egyszerűbb kivenni, de sajnos ez plusz szemetet termel.
A hatására a pattanásaim mintha kicsit lenyugodtak volna, a pirosság csökkent az arcomon és hidratáltabb lett a bőröm.
Szerintem megéri kipróbálni, de én nem biztos, hogy újraveszem a sok csomagolóanyag miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Dorci94

2019. május 24.

Bevallom ez az első fátyolmaszk amit kipróbáltam életemben. Müllerben szereztem be, aztán már aznap délután ki is próbáltam. Megtisztított bőrre kell felaplikálni, aztán 10-20 percig hatni hagyni. Én 20 percig hagytam a tuti hatás érdekében. Valami csoda! Rengeteg vitamint nyelhetett a bőröm, mert miután beszívott mindent az arcom, olyan lett mintha most botoxolták volna 😃 (persze jó értelemben). Feszes, tömör, egységes bőr. Mintha photoshoppoltak volna. Brutál jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Arginine, Madecassoside, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Madecassoside, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol, Propanediol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Trehalose, Arginine, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás). Paula Begoun szerint a gyömbérkivonat a gyömbér olajjal ennenben nem irritálja az érzékeny bőrt.