E Nature

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Limadunia, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven hidratáló és nyugtató fátyolmaszk Madecasosside kivonattal, amely segít helyreállítani a bőr természetes védőrétegét és gyulladáscsökkentő hatású. A hialuronsavnak és az ázsiai gázlónak köszönhetően feltölti a bőrt nedvességgel és segíti a kollagéntermelést. Speciális Skin-Fit anyagból készült, mely tökéletesen tapad a bőrre, környezetbarát, biológiailag lebomló, állatokon nem tesztelt és vegán.

Nem tartalmaz: parabéneket, ásványi olajat, szintetikus illat- és színezőanyagot és állati eredetű összetevőket

bernadettu

2019. október 7.

Én is a Müllerben találtam leárazva, van benne anyag talán két használat is kijönne belőle. Tök jó, hogy egy erősebb műanyag rétegre van ráhajtogatva a maszk mert így egyszerűbb kivenni, de sajnos ez plusz szemetet termel.
A hatására a pattanásaim mintha kicsit lenyugodtak volna, a pirosság csökkent az arcomon és hidratáltabb lett a bőröm.
Szerintem megéri kipróbálni, de én nem biztos, hogy újraveszem a sok csomagolóanyag miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Dorci94

2019. május 24.

Bevallom ez az első fátyolmaszk amit kipróbáltam életemben. Müllerben szereztem be, aztán már aznap délután ki is próbáltam. Megtisztított bőrre kell felaplikálni, aztán 10-20 percig hatni hagyni. Én 20 percig hagytam a tuti hatás érdekében. Valami csoda! Rengeteg vitamint nyelhetett a bőröm, mert miután beszívott mindent az arcom, olyan lett mintha most botoxolták volna 😃 (persze jó értelemben). Feszes, tömör, egységes bőr. Mintha photoshoppoltak volna. Brutál jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Stanczi

2019. május 22.

Akciós volt a Müllerben és már szemeztem vele egy ideje, hát kipróbáltam. A maszk méretre itt-ott eláll, ráncosabb egy kicsit a kelleténél, de amúgy rendben van. Bőven van a zacskóban szérum, remekül hidratálta a bőröm. Felpaskoltam az összes szmötyit magamra, kellett is neki egy 10 perc mire mindent felszippantott a bőröm. Utána lehet nem is kellett volna még arckrémet felkennem olyan finom puhává varázsolta a pofim, illetve reggelre kukacokban pergett rólam a krém ahol a párna érte. Ettől eltekintve tök jó maszk, csak drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Madecassoside, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).