eBay

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bolvarin, az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   online külföldről

15 meleg színt tartalmazó paletta

Kódja: G15

Méret: 15x10x1.2cm

Tincs

2018. február 17.

Nagyon narancssárga, és egy szint többször is beletettek. Nem igazán jött be, nem valami tartós. Hétköznapokkor érte nyúlok, de nem hiszem, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

KlaudiaZs

2016. december 3.

Update2: Több, mint egy éve szinte napi rendszerességgel használom, manapság narancsos-piros szemsminket készítek vele (ha már az Anastasia Bev.Hills Modern Ren. palettára egyelőre nincs pénzem) és azt kell mondjam, szuperul helyettesíti! Youtube videó alapján ugyanolyan sminket tudtam ezzel készíteni, mint amit az említettel lehetne, csodás. Azóta sok más szemhéjpúdert kipróbáltam, de ez veri mindet. Szemöldökformázásra is van benne 2-3 remek szín, kontúrozásra is, és nincs árnyalat, amit ne használtam volna akár csak egyszer is, mert ugyan hasonlóak, de mégse.:D Van lilás barna, szürkés, vöröses barna, zöldes barna, 3 transition shade, nagyon-nagyon szuper, a tartósságán pedig mindig meglepődök 1 év után is, mert nap végére is szinte ugyanolyan, pedig rejtett a szemhéjam.

Update: Ha lehetne, adnék neki még több csillagot, annyira imádom. Ezzel készítettem el egy teljes halloween sminket, a középső bordó szín mesés, remek kontúrszínek is vannak benne amúgy. Hihetetlen számomra, hogy ennyi pénzért egyáltalán nem porzik, elképesztően pigmentált, először volt is, hogy mindenből sokat vittem fel, mert pocsék minőséghez vagyok szokva. Aki teheti, szerezzen be egyet.:D

Pontosan azt rendeltem, ami itt a képen is van, és ezt is kaptam. Szerencsére nincs olcsó hatása a csomagolásnak, pedig csak 900Ftba került, egy egyszerű elegáns, matt fekete tok. Az ilyen ebayes olcsó vásárlásba mindig alacsony elvárásokkal megyek bele, de ez a paletta hihetetlen jó. Ha csak belegondolok, hogy ebben van 15 abszolút használható szín, olyanok is, amiket keresve se találok itthon drogériákban, vagy borzalmas a minőségük, és azok mennyivel drágábbak, nos, ez a paletta mindet minden téren felülmúlja.:D Alig porzik, nagyon is pigmentált, jól összedolgozhatók egymással a színek (és más szemhéjpúdereimmel is egyébként), alap nélkül is egész tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

bellehercegno

2016. szeptember 29.

Teljesen matt és kimondottan nude palettát kerestem.A Lovely nem nem győzött meg,ráadásul csillámos,így gondoltam,teszek vele egy próbát. Az én elvárásaimnak tökéletesen megfelel,bár a barnás tónusok nagyon hasonlóak benne,de még így is jól ki fogom tudni használni. Könnyű vele dolgozni,nem porzik,tartós.A feketével remek tusvonalat tudok húzni még én is amatőr létemre. :) A bordó mesés,imádom!
Ezer Ft-ért számomra tökéletes.Szemezek egy másik színű palettával is.Ajánlom mindenkinek,aki nem akar sokat áldozni rá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Dorcsa

2016. március 6.

900 Ft-ért jobb, mint egy lovely paletta matt színei, de kicsit csalódott vagyok, mert satírozni nem nagyon lehet őket. Felviszem, satíroznám és eltűnik a szín o.O. Próbáltam már többféle ecsettel és többféle szemhéjalappal is kisebb-nagyobb, de inkább kisebb sikerrel. Sokat kell építgetnem, viszont ha sikerül, akkor kibírja a 11-12 órás munkaidőmet. A színek pigmentáltsága is eltérő, a sötétebb színek jobban teljesítenek. (Ebayen azért jellemző, hogy ugyanazon paletták minősége is eltérő lehet, hiába ugyanaz az eladó, tehát lehet, hogy csak én fogtam ki egy gyengébb minőségűt)
Úgyhogy elég vegyesek az érzéseim, de egy hármas felét megér, mert nem bántam, meg, hogy egy doboz cigi áráért inkább ezt a palettát vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Kriszti1991

2015. november 10.

Nemrég érkezett meg igaz még csak nagyjából 2színt próbáltam de nagyon tetszik :) Nagyon meglepődtem hogy nem porzik....az előző palettám annyira porzott hogy nagyrésze a sminknek a szemem alatt a bőrömön landolt, pedig nem tettem abból se sokat... :D

De ez tényleg tökéletes :) Igaz hogy nagyon sok színnél nincs sok eltérés,de így az összeset ki lehet legalább használni, biztosan sokáig elég lesz ;) Ja, és szemöldökre is nagyon szépen fel lehet vinni :) Na meg nem utolsó az ára...1100körül volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

GI85

2015. február 19.

En nem ezt rendeltem eredetileg,hanem egy masik 15dbos palettat,de ezt kaptam.:DUgy is szemezgettem vele.Szoval nem banom egyaltalan.:D
Ami meglepett,es jot nevettem rajta,az az,hogy MAC felirat van a tokjan.Nyilvan nem MAC,de vicces volt.Eddig felirat nelkul jottek ezek a palettaim,sosem kaptam ki kamufeliratosat,de ez egy ilyen rendeles volt.:D
Egyebkent gyonyoru nude szinek vannak bennuk.Nagyon jol pigmentaltak,tartosak.Orulok,hogy ezt a palettat kuldtek vegul,igy nem is irtam az eladonak emiatt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Bolvarin

2014. november 28.

Már nagyon régóta kerestem barnás színeket tartalmazó matt palettát, meg is vettem pár drogériásat, de nagy csalódás volt mind.
Aztán ebayen ráleltem erre a csodára. Aki a természetes, nude smink híve, annak ez kötelező darab. Imádom, nagyon jól kihasználható, szuper pigmentált, könnyen satírozható, minimálisan porzik, tartós és ilyen áron ajándék (1100 Ft körül mozog). A csomagolása is nagyon igényes, egyszerű matt fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Lanolin Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate