eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tara95, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Könnyen használható, puha sminkszivacs a hibátlan végeredményért.

2 színben elérhető

SimonO

2018. november 22.

1000 Ft alatt kapok 7 darabot ami azért egy évre bőven elég. Már idén a második csomaggal vásároltam, és értem a körülötte levő hype-ot, miért kedvelik. Szépen eloszlatható velük az alapozó, természetes hatás érhető el vele, de alapozó építgetésre is megfelel.
Kimosni pedig nem érdemes, nehezen szárad ki, aztán meg nem lesz igazán olyan a használata, mint előtte.
Amióta megvásároltam, azóta alapozásra az ecseteket nem is használom, meg a silányabb szivacsok is elfelejtődtek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Vicus

2018. május 8.

Én még olcsóbban rendeltem, mint a kiírt ár, ennyit megért. Meleg vízben tényleg jó duci lesz, megduzzad, mint a beauty blender jellegű sminkszivacsok. Szépen fel lehet vele vinni az alapozót, de azért nem olyan könnyű, mint egy beauty blenderrel, az sokkal jobban kézreáll, de ugye ez elég vékony, ezzel kicsit nehézkesebb a dolog. Kipróbálásra ajánlom mindenkinek, lehet, hogy én is újrarendelem majd, ha elfogy.

Update: Tényleg gyorsan tönkremennek, nem igazán lehet jól kimosni őket, de elég olcsó, szóval ennyi baj legyen. Aki rendelne: olyat vegyetek, ami ilyen dobozban van, mint a képen és 7 darabos, mert van olyan szeritem ami hamisítvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

tara95

2018. január 13.

Komolyan mondom, zse-ni-á-lis. Ez a kis szett valami gyönyörűen oszlat el mindent. Nagyon jó minőségű, strapabíró szivacskák, vizesen egy kissé meg is nőnek és pillanatok alatt dolgozzák el a felvitt terméket. Kell a f*nének a beauty blender :D vigyétek, vigyéteeeek!! :D

Sajnos hosszú távon hamar tönkremennek :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Sajnos hosszú távon hamar tönkremennek :(