eBay

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

2-3-szor gyorsabb hajnövekedés, természetes hozzávalókkal.

Használat: 3 ml eszenciát keverjünk 100 ml samponhoz, majd ezt a szokásos módon használjuk.

Tviki993

2020. január 6.

Hát nekem nem vált be, hónapokon keresztül minden hajmosásnál csepegtettem 5 cseppet kb. a samponomba, de semmi nem történt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

kabszi

2019. december 20.

Heti kétszer használom hajmosáshoz, általában három cseppet rakok egy adag hajsamponhoz. Nem tudom, hogy ettől-e, de rengeteg babahajam nőtt, amik ráadásul növésnek is indultak a fejem tetején, úgyhogy számomra öt csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

wEszti

2019. december 13.

2 hónapig használtam. Minden hajmosás előtt 5-8 cseppet csepegtettem bele a samponba, majd maszíroztam a fejbőrömbe. Nem vettem észre ez idő alatt semmiféle pozitív hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

jetroh

2019. október 3.

A samponomba belerakom az üvg felét. Határozottan nött töle a hajam, pedig mar jó pár éve semmi változàst nem vettem észre( göndör)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

kocosfox

2019. október 2.

5 cseppet szoktam rakni az 1 adagnyi samponomhoz, Dove Nutritive Oil Care Sampont és balzsamot használok. Mosás után balzsamozás, öblítés, majd betekerem a fejem törölközőbe. Hajmosás után, ahogy dunsztolódik a már megmosott hajam és szárad, érzem hogy bizsereg a fejbőröm. Egy kicsit megijedtem mikor először éreztem ezt, csak 5 cseppnél vettem észre, 3 cseppnél nem. Lehet kicsit sok az 5 csepp/adag hajmosáskor.
Növekedést nem vettem észre, de mintha kicsit szárítaná a hajam + amióta használom a cseppeket a hajvégeim szállnak össze-vissza, pedig Helia-D olajat és Gliss Kur Nutritive Oil Express balzsamot is teszek a hajam végére.
Wish-ről rendeltem, kb. 600 Ft-ért.
Később jövök update-elni, egyelőre 3*.

Update: Nélküle is sokat nő a hajam, szóval parasztvakítás :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Wish-ről rendeltem, kb. 600 Ft-ért.
Később jövök update-elni, egyelőre 3*.

Update: Nélküle is sokat nő a hajam, szóval parasztvakítás :-D

Lina0325

2019. szeptember 30.

Egy hónapja használom, heti két alkalommal. Annyi változás volt az elején, hogy szárazabbnak éreztem a hajam. Minden hajmosás után olajat oszlatok rajta szét, így nem száraz hatású. Még várom, hogy a hajnövesztő hatása látható legyen. Az illata nagyon tetszik. Viszont azt vettem észre, hogy sokkal jobban hullik a hajam mint használat előtt. Remélem ez csak átmeneti lesz - UPDATE később.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

NikoS

2019. augusztus 14.

Nagy reményeket fűztem ehhez a kis üvegcsés "csodaszerhez", mert baromi sok pozitív véleményt olvastam róla. Így hát egye fene, alin 300Ft kb. Nem is hajhullásra vettem, hanem növesztésre. Sajnos nagyon hullott tőle a hajam, botrány. A sampont totál széthigította, folyós lett. Lehet nekem sikerült egy utánzatba futni. Nálam nem vált be. Vegyétek inkább a Forcapil kapszulát! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

cucuka1

2019. július 10.

Nagyon szeretem, kb. egy fél éve használom, és tényleg sokat segített. Miután nagyon hullott a hajam, utolsó kétségbeesésemben rendeltem meg Kínából, azzal, hogy már úgy is mindegy. Az illata tömény gyömbér. Én minden hajmosáskor a tenyeremben a samponhoz teszek jó pár cseppet és úgy mosom meg a hajamat. A változást már a fodrászom is észrevette. Tele vagyok babahajjal és a hajam olyan hosszúra nőtt, mint azelőtt még soha. Kislánykoromban maximum a vállamig nőtt meg a hajam, hosszabbra soha sem sikerült növeszteni, most viszont a lapockámig ér. Függő lettem, úgyhogy már rendeltem is megint, enélkül nem mosok hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

Kittyki

2019. július 9.

Sajnos semmit se használt, pedig nagy reményeket fűztem hozzá

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Sajnos semmit se használt, pedig nagy reményeket fűztem hozzá

Meli96

2019. július 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá állítólag csodaszer... több hónapig lelkesen használtam samponba keverve sajnos eredménytelenül :/ viszont az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.