eBay

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

2-3-szor gyorsabb hajnövekedés, természetes hozzávalókkal.

Használat: 3 ml eszenciát keverjünk 100 ml samponhoz, majd ezt a szokásos módon használjuk.

Freyapple

2019. május 17.

Három hete érkezett, azóta heti 2-szer használom, a kezembe kiöntött sampon - adagra cseppentek 3-4 cseppet. Hajnövesztő hatását még nem tapasztaltam, viszont a hajam minősége, állaga, tapintása elképesztően finom és puha! Könnyen kifésülhető, és szép fényes lett a hajam tőle! Nekem nagyon bevált,, kb 600 Ft - ért rendeltem. Ha esetleg nem nő a hajam tőle, akkor is 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

veronka052194

2019. május 16.

Most kezdtem el használni, de már a második mosásnál kevesebb hajszál jött ki.

up: Viszket a fejem tőle és picit kipattogott...pedig nem tettem bele többet az előírtnál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Most kezdtem el használni, de már a második mosásnál kevesebb hajszál jött ki.

KrdsDina66628

Korcsoport: < 18
2019. május 15.

Úgy került hozzám , hogy aliexpressen rendeltem valamit , de ezt küldték helyette. Ekkor utána néztem és láttam mire való. Először féltem hogy kihullik a maradék hajam is , de egyáltalán nem . Sőt! A hajam észrevehetően sűrűsödött. Én úgy használtam , hogy az egész üvegcsével beletettem a samponomban amit használat előtt mindig felráztam.Talán 1 hónapig használtam, de kerestem hol lehet kapni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 15.

Stella1993

2019. május 3.

Számomra nincs semmilyen pozitív hatása. Több hónapig használtam, nem vettem észre semmilyen változást. Negatívum, hogy beleöntöttem a frissen vásárolt samponomba, és 2 nap alatt olyan híggá tette az egészet mint a víz, ezért rengeteget kellett belőle használnom. Lehet kifogtam egy hamisítványt. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

AnitaUrgyan

2019. április 10.

Egyből két üveggel rendeltem, megérte. Az illata picit gyógynövényes, mintha gyömbéres lenne, de kellemes. Kevésbé zsírosodik a hajam töve mióta ezzel a keverékkel mosom. Konopka hajhullás elleni samponjába tettem, végig tolok egy négy öt hónapos kúrát. -tul vagyok egy éves nioxin4 kúrán, volt varga hajcsepp, helia-d regenero, energy fytomineral.
Meglátjuk ez hogy válik be, idővel updatelek.
A párnán nincs hajszál, egész nap ha 2-3 szálammal találkozom. Egyelőre jó a véleményem. Ára viccesen olcsó, már, hogy itthon nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Meglátjuk ez hogy válik be, idővel updatelek.

DFI

2019. március 24.

Eddig 3x használtam, kb 15 cseppet kevertem a samponba. És alig van a fésűben hajszál hajmosás után, max. 20 szál, nem számoltam de láthatóan sokkal kevesebb. Pedig nem is hittem benne. Ötös eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 24.

Divalesquefitgirl

2019. március 23.

1-2 alkalommal használtam, úgyhogy eredményről még nem tudok beszámolni.
Alapból gyorsan nő a hajam, körmöm, stb. de mivel növesztem, gondoltam nem árt neki egy kis extra tuning, ha pedig még használni is fog ennyi pénzért, annak csak örülni fogok! :)
Kérastase Architecte samponhoz szoktam keverni. 2x szoktam samponozni és mindkét adaghoz keverek belőle. Újonnan a szemöldökömre is használom ricinus-és argánolaj mellé kiegészítésnek.
Az én hajam nem szárítja, az illata is nagyon finom. :)
Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd updatelek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

1-2 alkalommal használtam, úgyhogy eredményről még nem tudok beszámolni.
Az én hajam nem szárítja, az illata is nagyon finom. :)
Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd updatelek! :)

kocosfox

2019. február 28.

5 cseppet szoktam rakni az 1 adagnyi samponomhoz, Dove Nutritive Oil Care Sampont és balzsamot használok. Mosás után balzsamozás, öblítés, majd betekerem a fejem törölközőbe. Hajmosás után, ahogy dunsztolódik a már megmosott hajam és szárad, érzem hogy bizsereg a fejbőröm. Egy kicsit megijedtem mikor először éreztem ezt, csak 5 cseppnél vettem észre, 3 cseppnél nem. Lehet kicsit sok az 5 csepp/adag hajmosáskor.
Növekedést nem vettem észre, de mintha kicsit szárítaná a hajam + amióta használom a cseppeket a hajvégeim szállnak össze-vissza, pedig Helia-D olajat és Gliss Kur Nutritive Oil Express balzsamot is teszek a hajam végére.
Wish-ről rendeltem, kb. 600 Ft-ért.
Később jövök update-elni, egyelőre 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Wish-ről rendeltem, kb. 600 Ft-ért.
Később jövök update-elni, egyelőre 3*.

Jucuus

2019. február 17.

Az itteni vélemények miatt rendeltem meg, és ma kipróbáltam, nagyon kíváncsi leszek a hatására. :D sajnos borzasztóan hullik a hajam az elmúlt időszakban, és el is vékonyodtak, fele annyi hajam van, mint régen, nagyon rossz érzés.
Kb 900Ft-ért vettem meg, az illata kicsit citrusos, nekem tetszik! Majd egy kis idő múlva jövök updatelni. :) (addig megelőlegezem az 5 csillagot.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Ennie86

2019. február 14.

Végigcsináltam a 3 hónapot. Elképesztő eredményekkel. :)
Mellette hajvitamint is szedtem, de már csak magában használom.
Az első 1-2 hónapban annyit nőtt a hajam, mint fél év alatt. :) Nem is hittem el. Nálam nem okozott semmilyen irritációt. A hajhullásommal sajnos nem tudott mit kezdeni, de nem is az volt a cél. Bátran ajánlom bárkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Végigcsináltam a 3 hónapot. Elképesztő eredményekkel. :)
Mellette hajvitamint is szedtem, de már csak magában használom.