eBay

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kocosfox, Módosítva: 2019. február 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Az ANDREA hajnövesztő cseppekhez hasonlóan természetes összetevőkkel rendelkezik és hasonlóképpen samponhoz adagolva kell használni. Samponozáskor 2-3 cseppet adjunk a samponhoz, majd folytassuk a hajmosást a megszokott módon.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia