eBay

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kocosfox, Módosítva: 2022. február 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Az ANDREA hajnövesztő cseppekhez hasonlóan természetes összetevőkkel rendelkezik és hasonlóképpen samponhoz adagolva kell használni. Samponozáskor 2-3 cseppet adjunk a samponhoz, majd folytassuk a hajmosást a megszokott módon.

d.anett89

2022. február 27.

Volt ilyenen, de nem ezen a néven hanem a rendes neven. Be vált,nekem használt de később valami megváltozott és szar lett. Chemotox szaga van az újnak 🤮🤮

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.