eBay

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szárazon és vizesen is használható alapozószivacsok, 4 színben.

Banama30

2018. március 25.

Ez valami förtelmes.
1-2 hétig minden rendben volt, örültem a fejemnek hogy olcsón megúsztam, tök jó a kiszerelése stb. Hát nagyon nem. Az amúgy is elképesztően problémás bőrömnek nagyon ártott (pedig már végre mondhatni szép volt). Tele lettem pattanásokkal, és néhány helyen piros irritált foltok jelentek meg. Nem vagyok szakertő, de szerintem köze lehet ahhoz a szörnyű, természetellenes bűzhöz, amit a csomag kinyitásánál lehetett érezni. Konkrétan egy hétig szellőzött az erkélyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Ez valami förtelmes.