eBay

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bubilany, Módosítva: 2017. december 11.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

7 db-os rofesszionális sminkecset készlet, fekete sellő design-al.

PatriciaF

2019. május 26.

Ennél jobb minőséget szerintem nehezen lehet találni ennyi pénzért... nagyon puha, nem hullanak a szálai, könnyű tisztítani és nem fogja be a smink a szálakat, meg a tömörebb ecsetek belseje se marad koszos. Már megvan másfél-két éve kb és ugyan olyan szuper mint eddig. :) Arról nem beszélve, hogy gyönyörű a színe, én rózsaszín-kékeszöld átmeneteset rendeltem 12 db ecsetet kaptam, az árára már nem emlékszem, de eladója válogatja ezeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

bubilany

2017. november 28.

Nagyon puha és minőségi ecsetek lapultak a várva várt csomagocskában :) a kivitelezés pedig minden fantasy rajongót megragad. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.