eBay

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. február 22.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szédszedhető ecsetszárító állvány 26 darab különböző méretű ecset számára.

Dea

2017. március 17.

Megérkezett ,elég stabil, jól megfogja a műanyag az ecsetet, szerintem jól fog működni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

lysza1985

2016. február 23.

Nemrég érkezett meg, örültem, hogy végre megfelelően száríthatom az ecseteket, viszont annyiban csalódtam, hogy így 2 napba is beletelt. Egyébként praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

mujerconfused

2016. február 13.

Szerintem zseniális cucc. Stabil, a fogacskák pont elég erősek, hogy megtartsák az ecseteket. Ha nincs rá szükség, hip-hop szét lehet szedni és a legkeskenyebb helyen is elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.