Best of Beauty 2019

eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. március 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Öntapadós sablon szemfestéshez.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

sttramara

2017. május 22.

Én az L-es méretűt rendeltem.Nekem bevált arra,hogy a szemhéjpúder és a glitter ne tapadjon a szemem alá.Kicsit sajnálom,hogy csak egyszer tudom használni (egy darabot a két szememre),így gyakrabban kell belőle rendelnem.Kicsit nagy,ezért már rendeltem egy S-eset,kíváncsi leszek rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

adrinemes

2017. március 2.

Én az Aliexpresszrol rendeltem egy ugyan ilyet, szerintem teljes pénzkidobás meg így is, hogy csak pár száz forint volt. Mivel mindenkinek más a szem formája így nem éppen illeszkedett mondjuk az én szememhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.