eBay

Ár:   785 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

random

2018. december 28.

nekem nem pont ez van, hanem a mini verziója a rövidebb nyéllel... de az árát tekintve bevált. kontúrozáshoz és highlighterhez is jó, sőt, újrapúderezéshez is oké, kis helyen elfér, a hullás pedig nekem az első mosás után minimális volt. én simán vennék még ilyeneket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Dea

2016. augusztus 10.

Update:Akartam venni egy legyezőecsetet, de előtte gondoltam kipróbálom ezt az ecsetet highlighterhez, és tök jól bevált :) Mivel nem szintetikus ecset és lapos és vékony így tökéletes hozzá. Ráadásul amióta megmostam nem hullanak a szálai. Végül majd mégis csak hasznát veszem :)

Na az enyém egy borzalom, kipróbáltam arckontúrhoz, egy csúnya csík maradt az arcomon, a homlokon tűrhetően dolgozott, viszont nagyon hullik, nem is értem. Ahogy megmostam mindenfele kis fekete szőrök voltak,borzalom, én sem értem, hogy youtube-on,miért dicsérték ennyire,én biztosan nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Heloise

2015. július 22.

Nemrég érkezett Ebay-ről. Ha pont ilyen az eredeti is, akkor nem nagy szám, valahogy "masszívabb" felépítést vártam. Lehet csak az furcsa, hogy középen az ecset szárán egy lyuk tátong, olyan mintha az egész szét akarna esni, és csak azok a damilok tartják helyén az ecsetkét amik a két lapot ecsetként összetartják. Amúgy jó kis ecset, pont annyira puha amennyire kell, kontúrozásra mindenképp jó, az első pár használatkor viszont szemrebbenés nélkül potyogott belőle szőr, majd szőrcsomó (!) is, tele volt vele az arcom... Még tesztelem. Az Ebay-ről rendelt ecsetek közül viszont mindenképp ez eddig a leggyengébb, szerintem a konstrukció miatt is hullhatnak a szálak belőle. Ennyi pénzt "viszonylag" megért a hamisítványt kipróbálni, használom továbbra is, de picit csalódás, mert ha az eredeti NARS is pont így néz ki (és hullik is ahogy az előző tesztelő is írta), akkor az biztos nem kellene. Pedig youtube lányok előszeretettel használják...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 22.

TimeaTarjanyi

2015. július 17.

nekem megvan az eredeti is és a hamisítvány is, különbség nem sok, mindkettő pont ugyanannyira hullik, ami az ebay kiadástól nem tré, az eredeti 60 dollárostól viszont egy nagy pofon. abszolút megéri, jó kontúrozáshoz, de ugyanúgy el kell dolgozni a port felfelé, különben csak egy csík lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.