eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajfestékek

L.ajla

2015. június 17.

En a 6 db-osat rendeltem meg,de csak a rozsaszint hasznaltam a szoke hajamra. Vizes hajon jobban fog,de amugy a kezet is teljesen megfogja meg az arcot is ha hozza er,de lejon ha megmossuk. Szaritja a hajat es roasz tapintasu lesz tile.Eloszir jo intenziv a szine,de ha kifesulom halvanyul.Nekem meg tobbsziri hajmosas utan is halvanyan benne maradt a szin a hajamban. Azt hiszem ketszer hasznaltam de tobbet nem fogom. Az egesz hajam,foleg a hajvegeket biztos nem szineznem be vele.Foleg hogy millio hajam van es szokitett:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

emese1989

2015. március 10.

Negatív, nagyon nem szépen fest... Lehet én csináltam rosszul, de sajnos ilyen por hatása van a hajon is, nagyon nem úgy néz ki mint a képeken az illusztráció

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.