eBay

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   online külföldről

Vízálló, 24 órán keresztül tartós filces szemhéjtus mélyfekete színben.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

blackcat00616

2017. március 24.

Azt hittem ez is olyan lesz, hogy első alkalommal nem lesz jó, de majd megszokom, hát nem. Annyira könnyű volt vele dolgozni, gyönyörű, vékony vonalat tudtam vele húzni. Nem kenődött el, szinte egész nap tart, csak minimálisan kopik és a színe gyönyörű mélyfekete. A szemem nem irritálja, nem sebesedek ki tőle, nincs "kínai illata". Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy meddig lehet használni, remélem nem 2 hét, mint sok ceruzatusnál, hanem 2-3 hónapig, mint a 36H-nál. Mégha külsőre ugyanolyan is, mint a 36H, a hegye vékonyabb és más a márkája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.