Jessup

Ár:   $23   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   $23
Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Száraz

Tom Ford összes ecsetének másolata, mely eddig összesen 12 darab.

ihavenotime4this

2016. október 29.

Röviden NEM. MUP-ról rendeltem, nem sokkal azután, hogy bekerültek a webshopba, szóval már nem most volt, ezért volt időm kitapasztalni. Hullik. Minden púderezés után leszedek 1-2 szálat az arcomról, és ez hónapok alatt sem változott, és nem csak a púderecset hullik. Szerintem egyáltalán nem is puha a szőre/sörtéje(?), ennél random e-bay-es ecsetkészlet olcsóbban, vagy max. ilyen árban sokkal jobban teljesít. Valóban indokolatlanul büdös a termék, első nagyon alapos mosással nekem nem sikerült megszabadulni a szagtól, inkább akkor sikerült semlegesíteni, mikor már jóideje használtam, és "megült" benne a felvitt termék. Engem sajnos egyáltalán nem nyűgözött le, de az a "szerencse", hogy rögtön 3 különböző készletet is rendeltem, de ez már a saját ostobaságom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

beautybaby18

2016. március 24.

Ajándékba kaptam, és nagyon örülök neki. Jó pufi ecsetek. Mivel gyapjú szálas, ezért alapból van egy "szaga", ami szerintem többszöri mosás után fog csak eltűnni. Nekem van gyapjú párnám, ugyanilyen szaga volt annak is, amíg új volt. Ettől függetlenül jól kihasználható, puha ecsetek. Nem ismertem ezt a márkát, de ajánlani tudom mindenkinek. Gondolom a többi ecsete sem gagyi, igényesen ki van dolgozva, öröm vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

kissadel

2016. március 2.

Múlt héten szereztem be ezt az ecsetkészletet, hogy teljes legyen a Jessup készletem. Nekem nagyon bevált a márka. Az ecsetek sörtéi nagyon puhák, fantasztikus velük sminkelni, nagyon jól veszik fel, illetve adják le a sminket. A szálait nem hullajtja, és mosás közbe/után sincs velük semmi gond. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

andrea91

2015. október 29.

Én csak a nagyokat rendeltem meg, jól kihasználhatónak tűntek. Hálistennek az enyémnek semmilyen szaga nem volt, de persze a mosás mindenképp kell. Par napja hasznalom, ennek fényében írom a véleményt.:) praktikus ecsetek ezek, nagyon szépek. Amúgy dizájnrA a Tom Ford ecsetekre akarnak hasonlítani:) Viszont már mosásnál is, de minden használatkor kihullik pár szál szőr... Nem mondanám hogy ez annyira nagyon zavar, de tudom hogy sokaknak ez a vesszőparipája, szóval érdemes megemlíteni. A legkisebb nagy eddig a legalkalmasabb ecsetem orr kontúrozásra, ezen kívül a képen a nagy púderecset szomszédai a kedvenceim, pirosito hoz, highlighter hez, bronzerhez tökéletesek. Nem mondom hogy nincsenek jobb minőségű ecsete im, de a hétköznapokra szerintem ideálisak teljesen, én $12-ért vettem az 5 dbot, free shipping, sőt, tracking is volt hozzá.

Update: elveszek egy csillagot. Még mindig nem rossz ar ertek aranyban, de hullik a szore, es mar rettentoen zavar, hogy mindig le kell szednem egy-két szál szort az arcomrol ha vegeztem... Ez vonatkozik a nagyobbakra, az alapozo ecsetet sosem használtam, de mérget vennek ra hogy az nem hullik bezzeg:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Ginniiee

2015. augusztus 7.

MEgrendeltem ezt az ecstkészletet Kínából, mert kb. ezer youtuber ajánlotta. Mindenki azt írta a vélemények közt is, hogy nagyon jó puhák a Jessup ecsetek. Olcsó volt és mivel rendeltem már egy egycsetkészletet és két különálló ecsetet ugyanonnan és azok nagyon beváltak, gonodltam, mit veszíthetek. Tegnap kaptam meg a csomagot és már amikor kibontottam, éreztem rajtauk azt a borzalmas kemikália szagot, ami néha a cipőkön is érezhető. Egyébkétn is kimostam volna őket, de most egy kicsit jobban ki akartam mosni. Van egy antibakteriálisnak hirdetett mup-os ecsetmosóm (a dobozon sehol sem láttam, hogy antibakteriális lenne, de annak hirdetik...). Először is jó forró víz alá tettem az ecseteket (lehet, hogy ez volt a hiba, a de a többi ecsetnek még sosem ártott) és rányomtam egy csomó tisztító folyadékot. Jól kimostam őket és félretettem száradni. Ma megnézyem, hogy szárazak-e, de a nyelükön majdnem az összesnek lepattogott a fekete festék. :(( Lehet, hogy a mosás tett be nekik, de én minden egyes használat után kimosom az alapozós ecsetjeimet és kb. hetenet a szemfestékeseket is, így nálam alap, hogy bírják a mosást. Azért adok 4 csillagot, mert a szőrük puha, nem hullik, így is használhatóak és aki olcsó ecseteket akar, az bátran rendelje meg, mert tényleg puhák, de nincs az a béna mű érzés, amikor a kezembe veszem őket. Szóval olyan közepes ecsetek, de az áruk miatt megéri nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 7.