eBay

Ár:   250 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

aji101

2019. május 2.

Mostanában nem használom naponta, de rendszeresen újraveszem. A zöldet rendelem (nem tudom, van-e jelentősége a színeknek). Általában arctisztító géllel, habbal használom, vagy arcmaszkok lemosásához jön jól. Szárazon nagyon kemény, de egy alapos vizezés és pár perc várakozás után már használható puhaságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

izabella73

2018. június 29.

A sárga szinü,félgömb formájú van meg,de számomra sajnos használhatatlan.Valószínűleg ez nem a terméknek,hanem az én bőrömnek a hibája,túlságosan érzékeny.A szivacs nem puhul meg eléggé,nem is tisztít jobban,kellemetlen a használata,sőt a bőröm még rosszabb lett tőle,úgyhogy kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

simbenz

2018. április 30.

A konjac-őrületbe bekapcsolódván adtam egy esélyt én is ennek a terméknek, szigorúan alacsony bekerülési költséggel. Vettem pár darabot, néhányszor használtam is, de nem vett meg. Nem tapasztaltam extrát a használatától, amely kissé macerás, különösképpen a tárolása. Nekem valahogy teljesen elrontotta az élményt, hogy olyan tárolási módot találjak ki neki, ami teljesen steril, de ahol megszáradhat napi egy-kétszeri használat mellett, mert ugyebár mégis az arcodra használod. Nem vagyok egy tisztaság-mániás, de ez számomra az egész "konjacozást" befullasztotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

WorkingClassGirl

2018. január 21.

Up: adtam még egy esélyt a dolognak, vettem belőle a kis félgömb alakút is, de nagyon nem tetszik. Pedig én csak ebelineset használtam korábban, nem valami márkásat, de sokkal-sokkal jobb annak a minősége.
Lassan dagad meg, amivel semmi probléma nem lenne, de alig puhul fel, túl kemény, ruganyos, tömör, szinte lepattan az arcomról. Ha kicsit használódik lehet, jobb lesz, de most alig lehet vele valamit csinálni, nem hogy jobban, kevésbé lesz tiszta a bőröm.

Én abból a nagyobb, hosszúkás formájúból rendeletem, és, hát nem tudom, hogy ez ennek a típusnak a sajátja, vagy nem jót kaptam, de élég kemény. Tömött, a zselés puhaságtól távol áll. Fürdéshez vált be csak. Alkalom adtán lehet, adok még egy esélyt az ebaynek, és rendelek ilyen kis kereket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Enne

2017. június 23.

A fehéret rendeltem meg tavaly nyáron. Ritkán használom, általában akkor, ha valamiért hámlik az arcom, ezzel kíméletesen átmasszírozható a bőr. Kellemes a használata, bár nem nagy varázslat. Nagyon érdekes a működése, egy kis összeaszalódott kődarabra hasonlít szárazon, a víztől pedig pár perc alatt felpuffad. Olyan vicces. :) 200 Ft-ot megért. :D A katalógusokban, drogériákban irreálisan drágának találom. Mindig elfelejtek belőle újra rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Dea

2017. május 18.

Update2: Imádom minden nap használom <3

Update: Tényleg nagyon jó vele átmosni az arcot, viszont a hátránya az, hogy nagyon gyorsan deformálódik, illetve több arcttisztítót kell vele elhasználni, mint amennyit amúgy használnál, ezek miatt nem hiszem, hogy újravenném :S

Első használat: nagyon furi :O Nagyon megpuhul ha vizes lesz, és úgy érzem semmit nem csinál, csak szívja az arctisztítót T.T (De megpróbálkozom még vele-mint szokás szerint mindig :D- és akkor jön az update :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Update2: Imádom minden nap használom <3

BTimi24

2017. március 8.

Garnier arclemosó géllel együtt használom minden nap, nagyon szépen és alaposan megtisztítja az arcomat, használata után puha lesz a bőröm. Néhány hét után már nem ugyanolyan a hatása, de ennyiért nem bánom, ha gyakran kell cserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

borntobe

2016. november 5.

Kíváncsiságból rendeltem egy zöldet. Érdekes cucc, az biztos, viszont nekem nem jött be annyira, túl puha lesz, hatását nem vettem észre. Félig felpuhítva radírozni használom, nem rendelem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

cattitude

2016. október 21.

aliexpressen rendeltem egy zöldet és feketét 1-1 dollárért, most a zöldet használom 3-4 hete, jó érzése végigmosni vele az arcom, de semmi extrát nem tapasztalok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

csillu

2016. augusztus 24.

Kb egy hete használom a sötétszürkét, én arctisztítás után szoktam még ezt bevetni tiszta vízzel. Utána simább a bőröm és mintha egy finom hidratáló réteg lenne az arcomon. Hosszú távon nem tudom, hogy lesz-e valami változás, de nekem így is nagyon tetszik a hatás. Esténként használom, és a szobában felakasztva szárítom és egy nap alatt teljesen ki tud száradni, akkor kőkemény lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.