Best of Beauty 2019

eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

MAC 217 Blending Brush dupe

100% cruelty free, kézzel készült Ausztráliában.

Szerkesztői kedvencek: 2016 augusztus

svivko

2019. május 14.

Hihetetlenség! Pikk-pakk a kedvenc ecsetemmé vált. Olyan puha, mint a vatta, a kis faragott mélyedésnek köszönhetően pedig hihetetlen kézreáll, kényelmes, vele nem teher a "blend-blend-blend". Gyönyörűen dolgozik, pigmentekkel ma vetettem be, Kell a púder sötét Missy-ét mint a villám színvesztés nélkül eldolgozta. Mondtam már, hogy milyen puha?!

Vegyétek, élvezzétek.
Ebayes boltja van a mukinak, handmade ecsetei az L & Y-k , ezenkívül agyonhypeolt márkák (Guerlain, Nars, stb) ecseteit rekreálja tökéletes utnzatként, vagy saját márkáján belül, mint ez a Mac 217-re.
1600 Ft-os csoda. <3

Bolt linkje:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Vegyétek, élvezzétek.
1600 Ft-os csoda. <3

Bolt linkje:

Dea

2018. február 18.

Update: Kicsit szúrós lett, lehet a mosástól, precíz blendingre tök jó, de még egyet nem vennék...

Update: Sokat használom, jó minőségű, szívesen vennék még tőlük ecsetet :)

A pozitív vélemények miatt vettem meg, plusz azért ,mert satírozóecsetből sosem elég :D Először nagyon utáltam, mert hullott belőle a szőr, de rájöttem, hogy ez azért volt, mert nem mostam ki első használat előtt az ecsetet, ahogy szoktam (megvan a tanulság is :D),de egyébként most, hogy már túl van egy mosáson jó, nem hullik, puha a szőre, és precízen lehet vele satírozni, eddig tetszik, még a tartósságára kíváncsi leszek :) Jah és nagyon jó az a mélyedés benne, kényelmes fogni miatta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Update: Sokat használom, jó minőségű, szívesen vennék még tőlük ecsetet :)

malvada

2017. január 30.

Svivko véleménye alapján vettem meg és nem bántam meg. A leggyakrabban használt ecsetemmé lépett elő, a 219-essel együtt. Kifogástalan a minősége és nagyon szépen viszi fel a szemhéjpúdert. Az eredetire sajnálnék egy kisebb vagyont kiadni, de ezzel nem érzem, hogy kompromisszumot kellett kötnöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.