eBay

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tara95, Módosítva: 2020. február 10.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

• Puha anyagú, minőségi sminkeltávolító.
  • Fehér: könnyed smink eltávolítása, bb krém, fényvédő.
  • Barna: erős színpadi smink eltávolítása.
  • Többi szín: mindennapi smink eltávolítása.
  • Használható önmagában vagy sminklemosóval átitatva.

tara95

2020. február 11.

Imádom, imádom, imádom!!

Csajok, ha fontos nektek, hogy ne fogyjon annyi vattakorong, csapjatok le rá! 1500ért vettem az 5 db-ot ebayen, simán telibe lepipálta a dm-es mikrokendőket. Olyan erős és masszív varrása van, hogy biztosan nem fog szétesni, az anyaga olyan mint a legpuhább plüssömé, élvezet vele lemosni a sminkemet. Micellás vízzel használom, pillanatok alatt leold mindent, használat után a szempillaspirál is azonnal kijön egy szappanos mosás után, jól kinyomkodom és megy is a radiátorra. Nem hámlaszt pluszban mint a mikroszálas kendők, de ezerszer kellemesebb a vattakorongnál. Amikor megérkeztek ecetes vízbe áztattam őket és heti 1x szintén kapnak egy alapos fürdőt. El vagyok ájulva, igen :) :) :)

LINK: https://www.ebay.co.uk/itm/113984078868

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Imádom, imádom, imádom!!

LINK: https://www.ebay.co.uk/itm/113984078868