Best of Beauty 2019

eBay

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   www.ebay.com   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   www.ebay.com
Kategória:   Sminkek

Beu

2016. május 2.

Nekem is a barna van meg. Imádom, jól pigmentált, még a két világos szín is. 800 ft-ot teljesen megért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

adorka

2016. május 1.

Nekem a barna kontúrozós féle van meg. Szintetikus ecsettel nem a legjobb felvinni, de a megfelelővel gyerekjáték. Tartós is, remek hűvös kontúrszín a világosabb barna árnyalat. A világosabakkal a szemem alatti korrektort szoktam fixálni, arra is jó. Ár-érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Bolvarin

2015. október 5.

Nekem a képen látható első verzió van meg. A felső szín egy barackos, csillámos pirosító, az alsó pedig egy rózsaszín matt. A kontúr szín passzol a fehér bőrömhöz, a fehéret kihagyhatták volna.
Egy kicsit csalódás ez a paletta, igaz, hogy olcsó, de nem túl pigmentált és elég nehéz szépen felvinni és eldolgozni is. Még kísérletezgetek vele, megpróbálom más ecsettel, de eddig nem sikerült neki belopnia magát a szívembe.

UPDATE
Kipróbáltam duofiber ecsettel és azzal nagyon jól teljesít. Meglepően tartósnak bizonyult, rajtam egy egész napot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

UPDATE

sztike

2015. augusztus 27.

Én is a barnát rendeltem meg. A világosbarnát kontúrozáshoz használom, a fehéret és a krémszínűt pedig kiemeléshez. A legsötétebb barna nekem kicsit koszos hatást ad az arcomon, ezért egy darabig nem tudtam mit kezdeni vele, aztán beugrott, hogy a színe pont passzol a hajamhoz és elkezdtem szemöldökre használni. Eddig Rimmeles szemöldökformázó szettet használtam, de ez a barna hidegebb a Rimmelesnél, ezért azt a szemöldökport most szemhéjfestékként használom (mélyítővonalra tökéletes!), az ebay-es port pedig a Rimmel waxszal kombinálom a szemöldökömre és tökéletes! Én így maximálisan ki tudom használni ezt a palettát, ennyi pénzért pedig ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

TimeaTarjanyi

2015. július 17.

nekem a barna kiadás van meg. szerintem az áráért megfelelő a mennyiség, a pigmentáltság és az állag. a sárga és a sötét barna számomra használhatatlan, hiszen papír fehér vagyok, klienseken pedig ilyen olcsó dolgokat nem használok, de különben magadnak, barátoknak, vagy ha esetleg még kezdő- haladó vagy smink terén, akkor megfelelő lehet. viszonylag sokáig elég, és szemre is jó, nem csak kontúrozáshoz, számomra lehetne egy kicsit még hidegebb, szürkébb, de alapvetően magyarországi drogériákban hasonlót se találni, szóval nem árt kipróbálni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

GI85

2015. február 9.

En nagyon szeretem.Jo illata van szamomra.Tokeletes konturszinek.Kremkonturozas utan szoktam foleg hasznalni,mint puder.A konturszineket a kontour szinekkel rogzitem,a vilagosakat a vilagosakkal.De a legsotetebbel a szemoldokomet is szeretem megcsinalni.Youtubeon lattam meg egy angol lanynal,aki tobb videojaban is aradozott errol a kis palattarol.Meg o is meg volt lepodve,h.pont ez az ebayes kis kontur paletta lett az egyik kedvence.Pedig sok markas sminket hasznal.En is szeretem.Es semmi irritaciot nem tapasztaltam.Pedig ekcemas vagyok.De eddig az ebayes sminkek pont,h.javitottak a boromon.Nem is ertem.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Emolliensek: Petrolatum, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Színezékek: Color

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.