eBay

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tokfejessi, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   online külföldről

raczmariann

2015. december 31.

Nekem a lila,és a barna árnyalat volt,de ki is dobtam,semmit nem ért,amikor felvittem nem száradt meg,elkenődött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

tokfejessi

2015. november 24.

A lila árnyalatot rendeltem meg, és meg vagyok vele elégedve. Szép élénk a színe, és könnyű felvinni.
Ami számomra furcsa, hogy a lemosásnál konkrétan lemorzsolódik (tusnál még nem tapasztaltam ilyet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.