eBay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. január 5.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Száraz

A Nars Yachiyo Kabuki ecset másolata

Eredetileg a Yachiyo kabuki ecset japánból származik. Multifunkcionális, mert használható alapozóhoz, púderhez, pirosítóhoz, highlighterhez és a szem alá is.

vador

2015. január 12.

Kb. másfél éve van ilyenem, pár szál az elején kihullott, de azóta leszokott erről és szerencsére jól tartja magát. Hihetetlenül szépen, pontosan lehet vele pirosítani, kontúrozni, pihe-puha és számomra méretben is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Alice83

2013. július 10.

No most már merek véleményt írni, mert úgy érzem használtam annyit..Előszóban csak annyit h nincs igazán összehasonlítási alapom, mivel eddig csak nagyon gagyi ill. essences pirosítóecsetem volt, nos azokhoz képest ég és föld..sokáig az volt a problémám h nem tudtam halványan és egységesen felvinni a színt az arcomra, és mivel hóka bőröm van hát mit ne mondjak szép dolgok sültek ki..ezzel az ecsettel élmény pirosítózni (ebay 700 ftos nem a nars mert az aranyárban mérik és szerintem meg sem éri az "átlag" használónak) ..annyira finoman dolgozik, csak egy leheletet visz fel..érdemes kipróbálni szerintem bronzosítóval is, igaz nem olyan nincs..eddig 5..
jah plusz infó az elején hullott pár szál mikor megkaptam, de kimostam és most már tökéletes..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.