eBay

Ár:   385 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: snezi, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   online külföldről

Hosszantartó, vízálló szemöldökceruza természetes színekben.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

scintilla

2018. november 19.

Licittel szereztem meg kb. százasért a világosbarnát, ha elfogy, újra rendelek. Semmi nem volt ilyen tartós és a színe is passzol( középszőke vagyok). Krémes és nem lehet vele vékony vonalat húzni, de ez engem nem zavar, mert el szoktam satírozni. Vékony a szemöldököm és néha még hullik is, de ezzel teljesen természetesnek hat. Az enyém csomagolása picit más, sötétbarna, nem lötyög, könnyen csavargatható.

Frissítés: Most újra rendeltem egy ilyesmi ceruzát, és megtaláltam az igazit márka és szín tekintetében is: Pop feel szürke. Ez konkrétan tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.