eBay

Ár:   600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. július 8.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Nem eredeti, de kompatibilis az Oral-B elektromos fogkefékhez

Ennie86

2018. január 12.

Nekem teljesen bevált. Szerintem ugyanazt tudja mint az eredeti fej. Csak ez árban klasszisokkal jobb! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Dea

2017. november 23.

Teljesen jó, van annyira jó szerintem,mint az eredeti, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Teljesen jó, van annyira jó szerintem,mint az eredeti, én szeretem.

CeCeDrake

2017. augusztus 26.

Az enyém szinte teljesen olyan, mint az eredeti. Még a közepe is gumis! Semmi különbség nincs, mi megszámoltuk a sörteszámot és abban az eBay nyert pl. Sörték minősége is hasonló és az eBay példány sem keményebb. Tisztítani ugyanolyan jól tisztít mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

amauri

2016. június 20.

Szépen illeszkedik a fogkefére a fej, erre nem lehet panasz. A minősége elég gyenge, sajnos a közelébe sem ér az eredetinek, bár ennyi pénzért meglepő lett volna, ha ugyanazt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

blackcat00616

2015. október 28.

Anno eredetit vettem, mert olyan boltban dolgoztam és kedvezőbb áron szerezhettem meg, de már nem vagyok ott. Lerendeltem, mondom pròba cseresznye. Számomra ugyanazt a hatást éri el, semmiben se különbözik. (Az enyém sárga csomagolásù volt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

egeresi47

2015. október 11.

Nekem teljesen bevált, és sokkal olcsóbb mint az eredeti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Nekem teljesen bevált, és sokkal olcsóbb mint az eredeti.

Pimpike

2015. szeptember 26.

Próbáltam ezt az ebay-es koppintást is, de szerintem sokkal jobb az eredeti, aminek gumis a közepe, jobban tisztít. Ezt biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

lysza1985

2015. szeptember 26.

Én az eredeti ilyen gumis közepűt használom, sokat teázom, és emiatt ilyen sárga foltok lettek a fogamon, akkor ajánlotta a fogorvost ezt, és azóta teljesen eltűntek(kivéve ahol nem érem el vele a fogközöket). Sima verzióból már használtam a nem eredetit, az kicsit keményebb volt, de teljesen működőképes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

neita

2015. szeptember 25.

Én nem tapasztaltam a fehérítő hatását, de alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Én nem tapasztaltam a fehérítő hatását, de alaposan tisztít.