eBay

Ár:   750 ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Ár:   750 ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Normál

Missha Professional Oval Make Up Brush dupe

NyBetti

2020. október 12.

Aliról rendeltem, a legnagyobb méretűt. Alapozót viszem fel vele, és gyönyörű az eredmény.
Nagyon puha, tömött ecset, kevés anyagot szippant magába. Eddig ezzel sikerült a legszebben a sminkem 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Kremcica

2019. február 1.

Nekem csak húzza-nyúzza a bőrömet. Nem mondom korrektorhoz, bronzosításhoz, olyan lépésekhez mikor picit több terméket szeretnénk felvinni tényleg jó és el is dolgozza a sminket, de cserébe a bőröm látja kárát akármilyen finoman is dolgozom vele. A nyelét én is egy kicsit gagyinak látom, de még bírja. Amúgy puha, tömött, talán egy nagyobb méretűt jobban szeretnék, bár ez az egész ovális forma azt hiszem nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

tonic

2019. január 27.

Kíváncsiságból rendeltem egy kicsi méretűt,szépen lehet vele dolgozni,jó tömött,én szem alatti részre korrektorhoz használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

titkoskuss

2018. március 17.

Én alapozóhoz használom, nagyjából 1$-ért rendeltem Aliexpressről. Eddig ez a legjobb kis eszköz, sokkal szebb hatást lehet vele elérni mint a szintén alis ecseteimmel. Egy próbát ennyi pénzért mindenkinek megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

nicolebunny

2017. november 16.

Összességében meglepő, mire képes egy óriás fogkefe!!!! :) Annyi youtube videóban láttam, hogy muszáj volt egy kamut rendelnem belőle, hogy kipróbálhassam. Kevesebb mint egy dollárért rendeltem, a nyele kicsit gagyi, félek, hogy eltörik, viszont a szőre nagyon jó tömött és pihepuha!!! A nagy becsben tartott Doublewear alapozómmal kipróbáltam, és nagggyon minimális krémet szippant csak magába, tehát nem olyan pazarlós számomra, mint egy szivacs. A korrektorhoz is nagyon jól használható, mondjuk a szememnél a kisebb részeket nehéz elérni vele, de megoldom. A végeredmény gyönyörű természetes, és ez nem megy a fedés kárára!!
A mosása is egyszerű, a korrektor pikkpakk kijön belőle, és hamar is szárad, viszont a DW olyan szinten ragaszkodik hozzá, hogy még samponnal és arclemosóval sem igazán tudtam kiszedni belőle, de ez inkább az alapozó "hibája".. :)

update: Kipróbáltam kontúrozásra és nagyon bevált!! Eddig semmivel nem tudtam ennyire szépen kiemelni az arccsontomat, mert néha olyan koszos-foltos hatású volt az arcom, mintha a szénbányában töltöttem volna egy hetet.... :D De ezzel a fogkefével olyan szépen és egyenletesen tudom eldolgozni a bronzeremet, mintha gyárilag csodaszép lenne az arccsontom. JA, és még mindig nem tört el a nyele, pedig midnen egyes használatnél félek ettől... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Bubu96

2017. október 11.

Nálam nagy kedvenc. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Nálam nagy kedvenc. Könnyű vele dolgozni.

tara95

2017. június 6.

A legkedvencebb korrektorecsetem lett mit semmi pénzért nem cserélnék le. Sajnos bármivel dolgoztam el eddig a korretort mindig kínlódtam mert felszedte a rétegeket az ujjam, a blender, az ecset, minden....de ezzel szigorúan ütögető mozdulatokat használva lenyűgöző eredményt érhetünk el akár szilárd akár folyékony termékkel. Alapozáshoz pocsék mert bejut a bb krémem a szálak közé és csíkoz, pocsékol de nem bánom, drogériában ilyen jó ecsetet nem kapni erre a célra (nekem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Bettu

2017. május 17.

Mióta megvan csak ezt használom alapozáshoz. Nincs mit hozzáfűznöm, egyszerűen imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

ZiAn

2017. május 5.

Csúcs ez a kefe :) Fiinom, puha, nagyon kellemes érzés ezzel dolgozni. Fogóját nem tartom stabilnak, olyan érzésem van "jaj, most fog eltörni", de eddig bírta a strapát. Összhatása fantasztikus, egységesen lehet vele dolgozni, kifejezetten szép az eredmény más eszközhöz képest. Érdemes megvenni, potom áron adják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 5.

piccem

2017. március 9.

A héten érkezett meg ez a kis csoda, de hát egyszerűen imádom :D poénból rendeltem, kíváncsi voltam rá, meg sem fordult a fejemben, hogy ennyire fogom szeretni :D egy álom vele dolgozni, 2 perc és kész az alapozás, nagyon kézre áll. 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.