eBay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db, 18 db és 24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Kiszerelés:   12 db, 18 db és 24 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

eBay-en rendelhető, sminkes ecset szett. 12, 18, 24 db ecset + bőrtok.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kingusj

2017. december 2.

Mindennapi használatban vannak az ecsetek, és bírják! Nem hullanak belőle a szálak, igényesen néznek ki, és meglepően tömöttek is az árukhoz képest.
Viszont hiányolom a satírozó ecsetet, és valamelyiket nem tudom használni, mert vannak benne hasonló darabok. Illetve némelyik ecsetnek kijött a nyele, így korrekciót igényelt.
Az ár-érték arány fényében csak egy csillagot vonok le a satírozó ecset hiánya miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Fruzsi

2017. december 2.

Az árát mindenképp megéri, de azért nem vagyok tőle elájulva. A púder ecsetet pl. imádom, a pirosító és kontúr ecsetet is. A ferde ecsetek is jók, van nagyobb és kisebb is. De rengeteg ugyanolyan laposecset van benne, az alapozó ecset pedig beszívja az alapozót. Satírozáshoz nincs benne ecset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

melissared

2017. október 19.

Tavaly karácsonyra megrendeltem..gondoltam egy próbát megér ennyi pénzért. Nem csalódtam benne. Tetszik a tartó amit küldtek hozzá, nagyon igényes. A benne található ecsetek nem hullatják a szőrt, könnyű velük dolgozni és tisztítani is. Nyilván egy profi sminkes nem használná, de otthonra magán célra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.