eBay

Ár:   250 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ujjra illeszthető selyemhernyógubó arctisztító.

whitedeath

2016. március 7.

Nagyon macerás a használata ha épp nem jó méretben az ujjakra. Nem vettem észre semmilyen plusz hatást azt leszámítva hogy picit puhább lett a bőröm. Sok videót néztem róla és lehet hogy én nem csinaltam jól valamit de nekem nem hozta a videókban említett hatásokat kivéve a puhább bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.