eBay

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: profectuscat, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ez a típusú ecset nagyon hatékony és funkcionális, kényelmes használni, és könnyű dolgozni vele.

Szintetikus műszál, könnyen felveszi a por, krém állagú termékeket.

Alkalmas professzionális használatra vagy otthoni használat is.

brondegirl

2016. augusztus 14.

Már jó ideje megvan a szett, az arcra való ecseteket alapozni használom, illetve néha pirosításra (ezek eléggé hasonlóak, krémes termékek felvitelére használom, por állagúaknál nem jött be). Szemre való ecsetekből nem a kabuki változat van meg, hanem a sima, de azokkal is elégedett vagyok. Az összes ecset puha, nem szúr, szépen lehet dolgozni velük. Arcra való ecsetek tisztítása nem egyszerű a tömöttségük miatt, de ez nem negatívum. 2 ecsetnek elengedett a ragasztása a fa és fém rész között, pedig mindig nagyon figyeltem, hogy ne érje víz...de ezt elnézem ennyi pénzért, visszaragasztottam és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

helgus96

2015. november 14.

Nekem ebből a 12 darabos szett van meg azt hiszem. A szemre való ecsetek szinte ugyanolyanok, satírozásra nagyon jók. A képen a 2. ecsetet használom alapozásra. Lehetnének egy kicsikét erősebbek a szálak, de így is el tudom dolgozni vele az alapozót. Nekem megfelelő, nem adnék ki több ezret egy ecsetért, feleslegesnek tartom. Ennyi pénzért teljesen megérte. Aki teheti, szerintem rendelje meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

szaadri

2015. november 7.

Nekem a képen a második nagy ecset van meg, alapozózásra használom. Tudni kell, hogy e téren nagyon maximalista vagyok, ha nem tökéletes az alapozóm, inkább lemosom és ha késésben vagyok, anélkül megyek. Ezzel az ecsettel nagyon gyorsan és nagyon szépen fel lehet vinni és eloszlatni, természetes a végeredmény. A szőrszálak tartása és puhasága kiváló, nem hullik, tömött, épp elég festéket vesz fel, és az utána nem megy kárba, az arcunkra is bőven jut. :) Szerintem 500 ft-ot bőven megér, hogy reggel időben elkészülök és még irigylésre méltóan tökéletes bőrrel is léphetek ki az ajtón, :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.

MAnna24

2015. október 18.

Ezekbol csak nehany darab van meg, es aki teheti vegye meg. Isteniek, szepek, es egy alom veluk dolgozni. Meg egy szal se jott ki beloluk, pedig probalkoztaam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. szeptember 27.

Szeretem ezt a készletet, az ecsetek puhák, finomak. Az a készlet előnye, ami a hátránya: sok az ugyanarra jó ecset, de legalább elég hetente egyszer ecsetet mosni. Én alapozót is kenek fel vele, szeretem az ilyen kerek ecseteket alapozásra, persze az alapozó állagától függ a dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

cstundike

2015. július 30.

Nagyon olcsón hozzájutottam 2200 Ft-ba került 10 darab :) Láttam róla nagyon sok videót és mindenki dícsérte, ezért úgy gondoltam ennyi pénzért megéri így megrendeltem. Sokkal jobb minőséget kaptam mint amire számítottam. Nagyon puhák és iszonyatosan könnyű velük dolgozni! Inkább a nagyobb ecseteket használom, ha most kellene megrendelnem csak a nagyobb ecseteket rendelném. A kisebb szemre való ecsetek is jók de én annyira nem használom ki őket. A szőrük pedig nem hullik és egyáltalán nincs gagyi kínai hatásuk. Annyi probléma volt vele amit már az előzőekben is leírtak h leesett a teteje de úgy gondolom egy kis ragasztó ilyen esetekben csodákra képes :))
Teljesen megérte! Én ajánlom ezt az ecsetkészletet ! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Teljesen megérte! Én ajánlom ezt az ecsetkészletet ! :))

kaszi

2015. június 17.

Tavaly nyáron rendeltem őket, azóta folyamatosan használom is, inkább a nagy ecseteket, a kicsiket kevésbé. Kettő darab esett szét de megragasztottam őket, azóta semmi bajuk. Ár/érték arányban tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

ingrid0411

2015. június 14.

Nagyon klassz ecsetek. Bár az arcra valók szinte mind inkább alapozásra jó igazán. A szemre valók pedig picit nagyok de ettől függetlenül szerintem jól kihasználhatók. Tömöttek puhák és nem hullik a szőrük. Szerintem nem egy kezdő készlet de ennyi pénzért abszolút megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Viks

2015. április 12.

A négy nagyobb, arcra való ecset van meg Ebayről. Ez az első ecsetszettem, és meg vagyok vele elégedve. Olcsó volt, ezért nem vártam csodát, de a célnak teljesen megfelel. Szépen lehet dolgozni velük, többszöri mosás után sem hullik a szőrük, puha mind a négy, egyszóval nekem bevált. Lehet, ha kipróbálnék valami "profi" szettet, akkor más lenne a véleményem, de így 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

lumiukko

2015. február 10.

A lapos arcra való ecset van meg nekem, elsőre gondoltam kipróbálom, hogy milyen. Vegyesek az érzéseim. A pozitívum: nagyon puha, egyáltalán nem szúr, és egy szálat sem hullajtott, pedig jó párszor már kimostam. Én alapozásra használom, de nem a kedvencem erre (másra meg nem nagyon lehet használni): valahogy nem elég merevek a szálai, nyeklik-nyaklik, és elég sok alapozót elnyel magába. Használható, de emellett alapozásra Real Techniques ecseteket használok, amiknek a nyomába se ér, úgyhogy ez csak pót ecset, ha épp nincs tiszta. A szemre valókkal még lehet teszek egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.