eBay

Ár:   220 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   1 lap   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2016. január 19.

Kiszerelés:   1 lap
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Régi vízzel feltapasztható tetoválásokhoz hasonló körömmatrica. A körbevágott mintát a körömre helyezzük, benedvesítjük a papír hátoldalát, és lecsúsztatjuk a papírt a mintáról, vagy a megnedvesített pepírról csipesszel leemeljük a mintát, és rásimítjuk a körömre.

Többféle mintával kapható

tátombák

2021. január 17.

Rengeteg ilyenem volt. Volt kicsi minta és egész körmöt befedő is. Imádtam, mert nagyon sokfélét lehetett kapni.
Azt tapasztaltam, hogy "pucér" körömre nem működött jól, alá mindenképpen kellett egy réteg lakk, és akkor addig megmaradt a minta, ameddig a rákerülő fedőlakk bírta. Én jobban szerettem az egész körmöt befedő matricát, 1-1 körmön nagyon jól nézett ki a hozzá passzoló körömlakkal. Könnyen, gyorsan lehet vele látványos manikűrt csinálni, és tényleg minimális összegért tudtam hozzájutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Birs

2020. június 16.

Sokkal jobb mint a sima matrica nekem tovább is tart. Nagyon jókat lehet venni párszáz forintért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

hdori23

2019. október 21.

Valamit Ali.ról valamit Ebay-ről rendeltem. Maga a minőséggel nincs baj, de sokszor 2-3 napig bírja egy nagy mosogatás után már kezd felpattogni a matrica. Ár érték arányban abszolút megéri mert 1000 ft -ért vettem vagy 100 db ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Mariliisa

2017. január 22.

Nagyon sokszor szoktam rendelni, mindig rátalálok egy-egy mintára, amibe teljesen beleszeretek. Nagyon olcsó, ami nekem fontos, nem szeretek egy pár kis körömdíszért többszáz forintokat otthagyni az üzletben, mert hát az ember egyszer használja, aztán lejön. Egy ívnyi matrica több alkalomra is elég nekem.

Ha már megszokja az ember a hogyanját-mikéntjét, könnyű használni. Személy szerint jobban kedvelem a hagyományos matricáknál, mert lehet, hogy azokat gyorsabb felragasztani, de ezeket még át lehet mozgatni száradás előtt, ha rossz helyre kerültek a körmön, vagy meggyűrődtek. Ráadásul, ahogy azt írtam, ezek lehelet vékonyak, és például én a matricákat érezni szoktam a körmömön, ami zavar (érdekes, hogy ezzel szemben a csillogó kövecskék nem zavarnak...)

Egyszer sikerült úgy ügyeskednem, hogy félbehajtódott egy virágminta a bevizezéskor, és még azt is szépen szét lehetett szedni víz alatt, semmi baja nem lett. Ahogy előttem írták, szépen tapad. Nagyon tartós is, egyszer a lakkozatlan körmömön próbáltam ki, fedőlakkot sem tettem fölé, úgy nekem több mint egy hétig hibátlanul fentmaradt. Addig biztosan kibírja, amíg az alá és a fölékent lakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

BloodEve

2016. augusztus 30.

Én is rendeltem, teljesen megbízható, száradás előtt lehet igazítani, mozgatni a körmön, meglepő módon a legkisebb minta is szépen lehúzható a papírról. Az essence matricái után ez egy nagyon pozitív csalódás, mert azokat kapargatni kellett és levétel után sem voltak képesek normálisan tapadni, ezzel ilyen nem fordul elő, ha a víz megszárad, szépen rajta marad a felületen. Fedőlakk sem szedi vagy oldja fel.
Tartósság: 2- 3 nap, utána lejön/lekopik a körömről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Tartósság: 2- 3 nap, utána lejön/lekopik a körömről.

Nancika

2016. augusztus 22.

Én főleg aliról szoktam rendelni (egy hatalmas laptop táskányi - de a nagyobb félényi) van tele mindenféle körömmatricákkal, amiket Aliról rendeltem (köztük pl a képen láthartóból is van), és nagyon szeretem őket. Könnyű használni, tartós, olcsó és mégis nagyon sok mutatós darabot lehet így kifogni. Szerintem még a dédunokáim is az aliról rendelt cuccaimmal díszítik majd a körmeiket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

jubileum

2016. január 7.

A színes tollas, és az őszi leveles mintákat vettem meg, a leveleket már eleve azért mert a tollas verzió bevált. 360 forintért rendeltem 5 csomagot a tollasból, íg yösszesen 100 mintát kaptam ennyiért, borzasztó olcsó, a leveles nagyobb ív, kb 50 színes levelet tartalmazott 280ért. A minőségével nincs semmi probléma, a minta olyan lehelet vékony hogy nem kandikál ki a legvékonyabb fedőlakk réteg alól sem. Tulajdonképpen annyit bír amennyit a rákent fedőlakk, a vízes átvitel, pedig tényleg lehetővé teszi, hogy ne egy gagyi ragasztó és nejlonmatrica legyen a körmünkön, ami ugye túl vastag ahhoz, hogy tartósan fennmaradjon, csak maga a grafika. Nagoyn praktikus, könnyen kezelhető, persze el lehet rontnai, de mivel elég nagy adagokban leet olcsón rendelni, ez sem tragikus. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.