eBay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tami99, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pocok1992

2016. február 27.

vannak olyan színek amiket egyáltalán nem használok.(élénk rózsaszínek, csúnya zöldek.)
ennyi pénzért teszi azt, amit kell :)
egy percre sem bántam meg, hogy megvettem.
nekem pl. hiányzik belőle a fekete (nem volt fekete benne), de kárpótol a többi szín.
ár-érték arányban abszolút korrekt.
ajánlom mindenkinek :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

ennyi pénzért teszi azt, amit kell :)
egy percre sem bántam meg, hogy megvettem.
ár-érték arányban abszolút korrekt.
ajánlom mindenkinek :))

tami99

2015. június 15.

Nagyon jó kis paletta. Van benne pár szín ami egyáltalán nem pigmentált, de a színesek, sötétebb színűek remekül használhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.