eBay

Ár:   $1   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. szeptember 6.

Ár:   $1
Lelőhely:   online külföldről

10 pár kézzel készült soros műszempilla

Rosemodee

2017. március 22.

Néha használok csak műszempillát. Tényleg szúr, de arra a pár alkalomra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Néha használok csak műszempillát. Tényleg szúr, de arra a pár alkalomra jó.

Boombapple

2017. január 16.

Nagyon szép szempillák és óriási kiszerelés. Puha és igazából nem nagyon van szükségem műszempillára, de ez olyan cicás szemeket varázsol, hogy behalok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Tesa

2016. július 8.

Kicsit elszomorodtam ettől a pilla-szettől. Nagyon vártam, elvégre potom pénzért ennyi műszempilla? Hűha... igazából tökéletes, természetes, formára vágva nagyon jól mutat, de olyat csinál, mint még semmi: veszettül szúr! Ok, nem cicapoci szőrt vártam, de sajnos nekem nagyon nem váltak be, egyszerűen abban a pillanatban, hogy feltettem, már szó szerint tépem le a szemhéjamról, amit nem szabad, de egyszerűen nem bírom... Biztosan az én szemmel lesz a gond, hiszen sokat szeretik, de részemről sajnos ez egy csillag. Fél dobozzal elhasználtam, vagyis inkább eldobáltam, meg tönkretettem velük a kész sminket, a maradékot kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

sztike

2016. június 6.

Nem volt még másik műszempillám, de nem is nagyon igénylem, teljesen meg vagyok elégedve ezzel a fajtával. Én a természetesebb hatás híve vagyok, ezért a szélső negyedét le szoktam vágni, és a rövidebb szálas végét teszem a szemem közepére kb, így a hosszabb szálak a szemem külső sarkához esnek, amitől olyan "cicás" hatású lesz. A tövén műanyag helyett cérna van, ami teljesen a szemem formájához igazodik, nem bök, nem kényelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Dorcsa

2016. február 16.

Imádom ezeket a pillákat. Már egy dobozzal elhasználtam belőle, bár elvileg újra fel lehet használni, ha leszedegetjük a ragasztómaradékot, de én nem szoktam ezzel foglalkozni, mivel szinte ingyen az ember után dobálják ebayen.
Nagyon rugalmas, nem szúr, könnyen a szemhez illeszthető, persze miután méretre igazítottam. Én inkább a dúsabb pillák közül választottam, mert ezek hétköznap sem olyan feltűnőek, viszont nagyon szépen mutatnak. Már több barátnőm is megdicsérte rajtam ezeket a pillákat.
Nem volt még drágább műszempillám, nem tudom mivel tudhat többet, de én ezekkel maximálisan meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Heloise

2016. február 15.

Második dobozzal "fogyasztom". Meglepő mennyire finom és kellemes a tapintása, nem az a vaskos fényes műanyag féle. Természetesen én is méretre vágom, a felhelyezés pedig pofon egyszerű ezzel. Mivel nem egy brutál sűrű fajtáról van szó nem is csinál drámai tekintetet, estére, alkalmakra nekem kevés, de hétköznapokra munkába hibátlan, amolyan természetes "pókháló" finomságú, de hosszú, ívelt pillákat csinál. Amúgy akinek túl műanyag és szúr valószínű nem pont a képen láthatót rendelte, eBay-en ugyanis efféle "10 páros dobozosból" több tucat fajta van, meglehet hogy nem pont ezt kapták vagy rossz termék alatt véleményeztek.
Egy negatívumot tudok csak írni erre (ami az lehet, hogy az én bénázásom), hogy bár szépen megragad a textil csík, a vékonysága vagy a tartásnélkülisége miatt napközben a belső szemzugnál elválik a szemhéjamról, amit gyakran kell után ragasztgatni. Emiatt viszont nem vonok pontot, mert az összes pilláim közül így is ez a kedvencem. Ha csak egyszer hordanék egy párat, úgy is röhögve megérné.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

csibe

2015. július 30.

tényleg iszonyat sokat kell vele szenvedni a formája miatt, de szerintem ennyiért és ilyen sok műszempillát sehol máshol nem találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

cstundike

2015. július 30.

Szerintem ez egy nagyon jó szempilla. Kell egy kis ügyesség a felrakáshoz, saját szemformádhoz tudod igazítani nincs az a merev érzete.Nekem a széléből vágnom kell a hossza miatt. De nagyon természetes nem drámai műszempilla. Mikor felraktam nem is láttam sok változást de ismerőseimnek mégis szembetűnő volt. Teljesen megéri az árát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

TimeaTarjanyi

2015. július 17.

rettenet. oké olcsó, de egyszerűen annyira egyenes, annyira nincs a szem formájáho igazítva, hogy sokkal nehezebb feltenni, mint pl egy olcsó dm-eset, a drága fajtákról nem is beszélve. az ebből a "márkából", ha hazudhatok ilyet, a legtöbb típus egyszeruen csak olyan rövid es ritka, higy nem is értem, kinek van annyira kcisi szempillája, hogy ez valóóban effektív és ellég látványos legyen. na mindegy, az áráért megéri, de amúgy szerintem teljesen fölösleges dolog

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

svivko

2015. április 3.

Tényleg jó vétel! Egyáltalán nem műanyagos, szúrós, vagy gagyi. Egyedül a csomagolásához lenne egy-két gonosz megjegyzésem, ami a szállítás során be is horpadt, de szerencsére ez a pillákat nem érintette negatívan. :)
Nem hullik a szőre, nem irritálja a szemet, lelkifurdalás nélkül félbevágható. :) Ahh buksi, meggyőztem magam, rendelek még egy csomaggal!
Én ezt vettem, nem látszik a csomózás, és nincs fekete ragasztócsík sem, teljesen természetes, és nincs 300 Ft a szállítással együtt :D !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.