eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettike70, az összetevőket feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Fogfehérítő toll

Hecate

2019. október 6.

Én olyan verzióhoz jutottam hozzá, aminek tiszta áttetsző műanyag a tokja, nincs ez a fémes burok, mint a képen. Mivel nem dohányzom és nem iszok erős kávét, teát nekem nem sárgák a fogaim. Azonban a fehérnek is vannak különböző árnyalata és valóban látom, hogy egy árnyalatot fehérít. Fontosabb találkozók előtti készülődéskor mindig bevetem. Engem nem mar, nem irritál és egyéb gondom sem volt vele. Az íze, illata valóban kicsit gyógyszeres, de megszokható és sima vizes öblítés után is megszűnik.

FRISSÍTÉS: Levettem kél csillagot. Az utóbbi rendeléseknél kapott termékeknél nem működik jól a tekerő és nem jön ki a fogfehérítő anyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

jubileum

2016. február 19.

Elképesztően sokan írják facebook csoportban, hogy megrendelték, de nem merik használni, egyrészt miután már fogorvos is rábólintott, nem értem, másrészt meg ott névvel már be se merném írni, hogy kipróbáltam, mert egyből megköveznek. Nyugi emberek a kínai se hülye, lehet hatástalan a cucc, de ha mérgező dolgot ad el abból nagy botrány van.

A használatáról egyenlőre azt tudom elmondani, hogy alul kell tekerni, és az ecset szálai közé kerül ki a színtelen kis gél, ami egyébként elég sűrű, és jellegzetes fogorvosi rendelő szaga van. Első használatra 5 percet hagytam fenn egy ilyen másik fehérítőhöz kapott padot beraktam, hogy nem sodorja le a szám az anyagot. Amint a fogakhoz ér fehabzik, úgyhogy biztos, hogy valamilyen oxidálódó anyag, peroxid, mi egyéb, a számon lévő sebed csípi, amúgy nem mar. Igazából elsőre egy alapos fogmosásnyit fehérített, a hosszútávú hatásáról később írok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak