eBay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. december 26.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dorisz1990

2016. augusztus 23.

1700-ft-ért vettem az interneten , nagy csalódás volt mert a legjobb színek az eredeti palletáról ( YDK , Verve, Half Baked) egyáltalán nem olyanok voltak a dupe palettán . Azóta vettem a makeup revolution iconic 2 palettát aminek már tényleg ugyanolyanok a színei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Dézi

2016. január 31.

Én megvettem mindhármat aliexpressről és nagy csalódás volt nekem. A színeik jól pigmentáltak, nem porolnak, de abszolút nem hasonlítanak az eredetire.
Nekem pont a színek voltak azok, amiért annyira odáig voltam, abszolút nem érdekel hogy mi van a csomagolásra írva. Már nagyon bánom hogy megvásároltam őket,el is adtam már mindhármat.
Nem ajánlom senkinek. Nekem ez volt az első és utolsó alkalom, hogy bármiből is replikát vettem. Legközelebb inkább spórolok és megveszem az eredetit.
Azóta megrendeltem egy másik márka utánzatát kb. ugyanennyi pénzért és megszólalásig hasonlít minden árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

lucckozak

2015. augusztus 14.

2000 forint volt, ennyit talán megér. a matt színek nekem nem igazán látszanak, és nagyon porzik, viszont a fekete szín egy csoda. annyira pigmentált, és szép végeredményt ad, mint az eredeti. az ecset praktikus, és tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

mnikc

2015. január 29.

Kétes érzéseim vannak vele kapcsolatban néhány szín remekül pigmentált a többit meg kb vakarni kell :/ a hozzá járó ecset nem rossz de a realtechniques ecseteimmel jobban lehet használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

darkbeforestorm

2015. január 5.

kíváncsiságból megvettem, mert az eredeti naked palettára még mindig nem ruháztam be. sok összehasonlítgatást nem nézegettem, nyilván sejtettem, hogy nem kapom azt a színvonalat mint az eredetinél. ennek ellenére viszont tűrhető a paletta. a színekkel elégedett vagyok, a pigmentáltságukkal kevésbé. legalábbis néhány színnél. van amelyik kifejezetten jól működik, alappal meg főleg.
kivételesen a hozzá kapott ecsetet egészen megszerettem. többször használom mint magát a palettát :)
azért adok 4 csillagot mert ár-érték arányban megfelelőnek tartom, de tény hogy ennél vannak jobb paletták is (főleg az eredeti naked 2 :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.