eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jrsmn

2016. január 14.

Én meg vagyok vele elégedve :) Nem vártam csodákat, így is jobb, mint reméltem. Primer kell alá mindenképpen, úgy teljes egészében kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

sztike

2016. január 3.

Úgy gondoltam, hogy 20 évesen már nem a "többet árt, mint használ" kategóriába esik a szemsmink, úgyhogy szétnéztem ebayen nude paletták terén. Ez a kis cukiság tartalmaz minden alapszínt, ami egy natúr sminkhez kell és nekem pont elég is. Nem sminkelem a szemem minden nap, és nem is akarok feltűnő színeket használni, de egy kis satír a mélyítő vonalon meg némi kiemelés a szemzugban pont elég, ez a paletta pedig pont ennyit kínál. A pigmentáltságával nincs bajom, tartósság szempontjából pedig kifejezetten jó. A csomagolása is tetszik, főleg, hogy tettek bele tükröt. Nálam 5/5.

UPDATE:

Akinek gondja lenne a pigmentáltsággal: PRIMER! Gyönyörű intenzitást lehet kihozni belőle, és nem kell hozzá "tunkolni" az ecsetet a palettába. Nem kell túl komoly termékekre gondolni, én az ebay-es korrektorpalettát használom alá primernek és tökéletes a végeredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

UPDATE:

dalmavarga

2015. december 20.

Egy ideje megvan már de nem használom szívesen, nagyon furcsa illata van (inkább szaga) és az enyém nagyon gyengén pigmentált még ahhoz képest is hogy egy dupe termékről van szó. 4$ körül rendeltem ebayről, de nem érte meg, ebből tényleg érdemes lehet az eredetit megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Audrey21

2015. május 14.

4 vagy 5$ volt, így nem vártam egy UD minőséget. Olyan elfogadható, a világos színek nem igazán látszanak. A NAKED2 viszont tökéletes satírozó szín, a fekete és a középbarna nem rossz. Kicsit azért többet vártam, ennyi pénzért a Lovly-s palettát inkább választanám akármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Gift Box

2015. május 11.

Az eredetivel sajnos nem rendelkezem, viszont kis keresgélés után azt vettem észre, hogy ez olyannyira egy másolat, hogy szinte még a papírdobozt sem változtatták meg, amiben érkezett. Az összetevőlista is ugyanaz, legalábbis ez áll a doboz oldalán. Elgondolkodtató tehát, hogy vajon mi is van benne..
A paletta jól záródik, a hátulján szintén ugyanaz a szöveg található meg, mint az eredetin. A világosabb színek nem túl pigmentáltak és feltűnőek, a Faint, de főleg a Crave árnyalat viszont elég ütős. A Venus nevű szín fényes, és apró, nagyon finom csillámok is vannak benne, de nagyon jól kihasználható. Összességében ez egy jó paletta, én szeretem benne, hogy alig észrevehető sminket lehet készíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

bbubi00

2015. április 2.

Miután az eredetinél írt véleményem le lett húzva és el lett távolítva végre megtaláltam a helyet ahol véleményezhetem ezt a kis matt palettát :) Szuper, szinte imnden nap használom - szemöldökre és szemre egyaránt. A legvilágosabb szép highlighter a szemöldökcsontra és kifejezetten örülök a feketének is mert szépen lehet vele a tust/ceruzát satírozni. Az egyetlen hogy a fekete kicsit portzik a szemem alá, viszont pont emiatt a finomabb állag miatt lehet olyan jól satírozni. Újravevős ha egyszer elfogy! A tükör pedig extra hasznos, nem értem miért nem tesznek több palettába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.