eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   online külföldről

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dézi

2016. január 31.

Én megvettem mindhármat aliexpressről és nagy csalódás volt nekem. A színeik jól pigmentáltak, nem porolnak, de abszolút nem hasonlítanak az eredetire.
Nekem pont a színek voltak azok, amiért annyira odáig voltam, abszolút nem érdekel hogy mi van a csomagolásra írva. Már nagyon bánom hogy megvásároltam őket,el is adtam már mindhármat.
Nem ajánlom senkinek. Nekem ez volt az első és utolsó alkalom, hogy bármiből is replikát vettem. Legközelebb inkább spórolok és megveszem az eredetit.
Azóta megrendeltem egy másik márka utánzatát kb. ugyanennyi pénzért és megszólalásig hasonlít minden árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

GI85

2015. november 25.

Nagyon jo kis paletta.Alig porzik,ami meglepett.Vannak benne nagyon jol es kevesbe pigmentalt szinek De nedves ecsettel lehet segiteni ezen.A csomagolasan latszik,h.gagyibb.Tartos,egesz nap birja(csak alappal probaltam).Ha nem is egyeznek teljesen a szinek az eredetivel,akkor is hasonlo.Es nekem ez teljesen megfelel.Csak a szinosszeallitas kellett.De az eredeti nekem baromi draga.Szoval elegedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.