eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 ml és 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   5 ml és 10 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

Újratölthető szórófejes üvegcse, amelynek segítségével mindenhová könnyedén magunkkal vihetjük kedvenc parfümünket.

5-10 ml üveg parfümszóró
Ár: 260-270 ft / db , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: új, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom/fox
Üveg Parfümszóró - 5 ml és 10 ml
Ár: 220 Ft / db , Eladó: chamo
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hecate

2020. november 24.

Nekem 5 ml-es van kék pillangó mintákkal. Nem használtam nagyon sokat, nem táskába vettem, hanem itthonra. Így még nem volt gondom vele. Néha leejtettem, mert ügyetlen vagyok, de szerencsére nem tört el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

umpalumpa

2020. május 7.

Sajnos nincs jó tapasztalatom ezekkel. Mivel üveg, igyekszem vigyázni rá, nem is tört még el egy sem. De a menete 5-ből 1-nek rossz és csámpás. Ezeket a szivárgás elkerülése miatt kénytelen vagyok körbe ragasztani több réteggel. Ez segít valamennyit és alig vehető észre a párolgás. Ha lehet elkerülöm ezt a fajtát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 7.

Colette221

2018. január 5.

Teljesen megvagyok vele elégedve, igaz én nem hordok táskában parfümöt. Jól záródik, nem szivárog belőle semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Kremcica

2017. augusztus 13.

Szerintem célnak tökéletesen megfelel, nem szivárog vagy párolog. Egyedül arra kell figyelni hogy biztonságosan tároljuk illetve küldésnél jól be legyen csomagolva. Ennél már csak a műanyag praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Lierre

2017. augusztus 13.

A vásárlás mellé ajándékba szánt nem túl nagyértékű illatmintákat szoktam ilyenbe adni, erre szerintem tökéletesen alkalmas.
De nagyon rossz előérzetem van, amikor a vásárolt vagy cserélt párezer forintos mintákat ilyenbe kapom, mivel kb. egy huss és pöcc is elég, hogy ripityára törjön és napokig ezt szagolja a család a potpouri helyett. Bár legalább hamar el tudom dönteni, akarom-e még tovább szagolni és üveggel is megvenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

scintilla

2017. május 13.

Sajnos tényleg könnyen törik.5 ml-esből rendeltem többet és minden más szempontból tökéletes. Jól záródik, erős a fújókája. Csak az átlátszó műanyag változata jobb nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

vador

2017. április 27.

Szintén azért választottam, mert felfedeztem, hogy a Mülleres fufukból hajlamos párologni a matéria.
Szerintem teljesen jó, jól zár, jól porlaszt, elég sokat hajigálom neszesszerbe/táskába, de meg se kottyan neki. Feltételezem, elejteni nem tanácsos, de hát üveg, na, ez egy ilyen műfaj. :)
Az 5 és a 10 milis kiszerelést is rendszeresen veszem, saját használatra és illatokkal bizniszelni is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

2017. április 19.

A jó parfümszóró ismérvei az én szememben: jól záródik, nem csavarodik le róla a fújóka, nem is lazul meg; a teteje is jól rápattan, véletlenül sem jön le táskába dobva sem; nem párolog belőle a parfüm (a Mülleresből sajnos hajlamos párologni); jól porlasztja a folyadékot. Ez a parfümszóró, ami a képen van igazából tudja ezeket, egyetlen gyengéje hogy nagyon vékony üvegből van, így esetlegesen leejtve tuti hogy eltörik (persze, tudom, az üveg törékeny, de pl. az All In Packaging-es tejüveg parfümszórók vastagabb üvegből vannak ergo nem feltétlenül törnek el leejtés esetén sem, ez tapasztalat). Potom áron lehet rendelni őket, de a törékenység miatt óvatos bánásmódot igényelnek, éppen ezért én már nem használom ezt a típusú parfümszórót, biztos ami biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Dea

2017. április 19.

Nekem egy aranytetejű van, szerintem teljesen jó, könnyű megtölteni, volt egy más típusú kis ebayes parfümszóróm az tönkrement, már csak attól félek, hogy olyan kis pici és törékeny, hogy nehogy a táskámban összetörjön, de ha ilyesmi történik majd írok, egyenlőre 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.