eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   online külföldről

2 az 1-ben szemhéj- és szemöldökfilc.

3 változatban kapható

veronka052194

2019. január 29.

Sajnos a barna nagyon vöröses beütésű, így szemöldöknek nem jó, ha természetes barna vagy:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

blackcat00616

2018. március 23.

Update: Mindegyik színből rendeltem, de egyik se illik a hamvas, barna hajszínekhez, az 1-es 2-es között alig volt különbség, mindkettőnek vöröses-barnás az árnyalata, a 3-as viszont olyan sötét barna, hogy majdnem fekete. Nem vész kárba, a szemöldökrajzoláshoz tervezet tussal szoktam néha kihúzni a szemem :) Nem irritálja cseppet sem az érzekeny szemem.

Nagyon szuper, kombinált kis termék. Egyik oldalán a megszokott és közkedvelt 36H szemtus, hosszú heggyel, a másik oldalán szemöldök tus, ami ugyanolyan tartósnak bizonyul. Nem kopik, egész nap tart, igaz otthon, 1 napig teszteltem aztán elajándékoztam, mert a light coffee árnyalat nem illik a szőkés-barna hajamhoz, a tus vöröses-barnás árnyalatú és hát van ilyen festett hajú barátnőm. Úton van a másik két árnyalat, azokról később írok véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

pmarcsi

2018. március 10.

Évek óta használom a sima szemhéjtus változatát. Azzal nagyon meg vagyok elégedve, így megrendeltem ezt is. Új kedvenc. Nagyon könnyű dolgozni mindkét oldalával, és tényleg szupertartartós. Nekem sötétbarna, majdnem fekete az eredeti hajszínem, így találtam hozzám tökéletesen passzoló árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.